Oriflame The One Wonder Lash 5 in1 řasenka 5 v 1 voděodolná

3×
Oriflame The One Wonder Lash 5 in1 řasenka 5 v 1 voděodolná
Oriflame The One Wonder Lash 5 in1 řasenka 5 v 1 voděodolná
odstín Black 8 ml

Kód: OFL3653 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Řasenky a tónovací krémy pro trendy přirozený look nyní nakoupíte s 15% slevou. V košíku zadejte kód mup15 Sleva se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.

Popis Oriflame The One Wonder Lash 5 in1
Vlastnosti

Nevzdávejte se krásně nalíčených řas ani při sportování nebo vodních radovánkách. Voděodolná řasenka Oriflame The One Wonder Lash 5 v 1 vás přesvědčí o tom, že dokonale nalíčené řasy můžete mít po celý den za každé situace.

Řasenka Oriflame The One dodá řasám úžasnou délku, natočí je, precizně oddělí a přidá na objemu. Díky voděodolné receptuře navíc výsledné nalíčení zůstane bez rozmazání či šmouh v perfektním stavu až do chvíle, než jej budete chtít sama odlíčit.

Vlastnosti:

  • 100% voděodolná
  • nestéká, nerozmazává se a nedrolí se
  • zůstává na řasách celý den
  • zajišťuje řasám nádherný objem a délku
  • řasy precizně odděluje a krásně je natáčí
  • s jedinečným kartáčkem s dvojí délkou štětin

Jak aplikovat:
Nejprve řasy nadzvedněte a vytvarujte stranou kartáčku s krátkými štětinami. Poté kartáček otočte a pomocí dlouhých štětinek řasy pročešte cik-cak pohybem, abyste je oddělili a dodali jim objem.

Vlastnosti

Odstín
černý
Typ řasenky
voděodolná
Efekt
voděodolný

O značce Oriflame

Oriflame je švédská společnost založená roku 1967. V současnosti nabízí ve více než 60 zemích světa velké množství pleťové a dekorativní kosmetiky, ale také kolekce tělových a vlasových produktů, stejně jako vůně a doplňky. Výrobky Oriflame čerpají inspiraci ze švédské přírody – od rostlin na nespoutaném mořském pobřeží až po květiny na horských loukách.

Společnost si zakládá na neustálé inovaci svých produktů a vyvíjení nových technologií a procesů, díky nimž se budou výrobky pyšnit stále vyšší kvalitou a účinností. Oriflame je  zastáncem ekologicky šetrného a etického procesu výroby – sběr surovin nezatěžuje životní prostředí a produkty jsou testovány výhradně na lidských dobrovolnících.

Recenze Oriflame The One Wonder Lash 5 in13