Odori Tabaccotoaletní voda unisex

2×
Odori Tabacco toaletní voda unisex 100 ml
Odori Tabacco toaletní voda unisex 100 ml
100 ml

Kód: ODO0131 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Zadejte v košíku kód 10notino a máte slevu 10 % na vše! Akce se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.

Popis parfému Odori Tabacco
Složení

Luxusní toaletní voda Odori Tabacco je inspirovaná nezaměnitelnou atmosférou a vůní tabákových polí. Parfém zachycuje atmosféru sběru tabákových listů na poli, kde ženy pod pálavou slunce ručně sbírají listy tabáku. Nezaměnitelná vůně ze sběru úrody a z přípravy cigár zůstává na jejích rukou a plývá s pokožkou. Toto téma je rozpracované a doplněné dalšími typickými vůněmi ženy v podobě jemných květinových tónů bílých květů.

Jedinečná toaletní voda Tabacco od Odori připomíná hlubokou a velmi bohatou vůni toho nejvybranějšího dýmkového tabáku. Mysterióznost a neproniknutelnost je evokována vůní kadidla a naopak vůni tabáku zjemňuje a otepluje jemná vůně vanilky. Tato temná a tajemná stránka toaletní vody Tabacco je vyvážena čistou a jemnou vůni jasmínu, eukalyptu a esencemi hořkého pomeranče. Celá tato hra je ukotvena v zemitých vůních vetiveru a dubového lišejníku.

Tato velice výrazná, charizmatická a originální toaletní voda Odori Tabacco je jako stvořená pro všechny elegantní ženy i muže, kteří mají svůj styl. Vůně je díky své intenzitě vhodná zejména do chladnějších dnů, kdy okolo vás vytvoří nekonečnou hřejivou auru.

Složení

Složení
mech, kadidlo, vanilka, jasmín, vetiver, hořký pomeranč, eukalyptus, tabák
Druh vůně
aromatická

O značce Odori

p>Parfémy Odori | Značka Odori je dalším příběhem velice talentovaného parfuméra Enza Galardiho, který neustále objevuje nové nápady. Po jeho velice úspěšné kolekci s názvem Bois se v roce 2006 pustil do dalšího projektu s názvem Odori. Celá tato kolekce vůní je navržena jako pocta městu Florencie. Enzo se pokusil vyjádřit historii města i jeho tajuplné esence. Parfémy Odori navazují na původní recepty rodiny Galdari, která se umění parfuméřství věnuje od počátku 20. století. Kolekce Odori se skládá ze 6toaletních vod, přičemž každá v sobě ukrývá neobyčejný příběh města Florencie a jeho okolí. Svoji unikátnost a mistrovský um Enzo prezentuje pomocí originálních prvků, jako jsou například ručně vyráběné kožené víka na flakonech a zajímavé kombinace dřeva a skla. Každý parfém a jeho balení je připravené výhradně ručně. 

Recenze Odori Tabacco2