Přejít na hlavní obsah
NOVELLISTA Summer Flare parfémovaná voda pro ženy
NOVELLISTA Summer Flare parfémovaná voda pro ženy
NOVELLISTA Summer Flare parfémovaná voda pro ženy
NOVELLISTA Summer Flare parfémovaná voda pro ženy
NOVELLISTA Summer Flare parfémovaná voda pro ženy
NOVELLISTA Summer Flare parfémovaná voda pro ženy
NOVELLISTA Summer Flare parfémovaná voda pro ženy
Hlava
grep, máta, meloun, broskev
Srdce
jasmín sambac, růžový pepř, letní květy
Základ
cedrové dřevo, vanilka, bílé pižmo
Druh vůněkvětinová, vodní

Květinová vůně inspirovaná příběhem Daisy Millerové. Váš parfém, váš příběh.

Kdykoli jen zatoužíte po radostné atmosféře léta, parfémovaná voda NOVELLISTA SUMMER FLARE je tu, aby vám ji dopřála v té nejzářivější podobě. Tato vůně je osvěžující jako letní vánek a současně oslnivá jako jiskřivá vodní hladina, když se na ní odráží paprsky slunce.

  • dámská svěží, květinová vůně s vodními tóny
  • ideální na každodenní nošení pro navození bezstarostné nálady
  • vůně je dílem francouzského parfémáře Daniela Visentina

Složení vůně
Osvěžující vánek v horkém letním dni připomíná úvodní spojení grapefruitových a mátových tónů plných energie, které doplňuje lahodná vůně melounu a broskve. Jejich sílu vzápětí doplní zářivá kombinace jasmínu a letních květů se špetkou růžového pepře. Celou kompozici dovede k dokonalosti sametové cedrové dřevo se sladkou vanilkou s dotekem bílého pižma.

Inspirace vůně: Daisy Millerová
Příběh Daisy Millerová od amerického spisovatele Henryho Jamese patří ke klasikám světové literatury a stal se také inspirací pro vytvoření vůně NOVELLISTA SUMMER FLARE. Příběh o mladé naivní dívce Daisy, Američance na letní dovolené v Evropě, se odehrává mimo jiné na překrásném břehu Ženevského jezera a také v Římě. Především tyto krásy se promítly do oslnivé vonné kompozice. Vůně SUMMER FLARE vás pohltí podobně jako příběh s prvky komedie i tragédie, který zkoumá témata nevinnosti, zamilovanosti, respektu, pověsti či setkání různých kultur.

Nejčistší silice, vysoká koncentrace esenciálních olejů a vzácných přírodních ingrediencí stojí za exkluzivitou a dlouhou výdrží této vůně. Stane se vaším hřejivým paprskem slunce, který vám projasní den.

Vytvořte si kompletní sbírku exkluzivních vůní NOVELLISTA 
Zaujala vás tato vůně? Pak by vám neměly uniknout ani další parfémy značky NOVELLISTA. Uznávaní parfémáři z francouzského Grasse vytvořili celkem 17 unikátních kompozic a každá z nich je inspirovaná světovými knižními legendami. Pro všechny okamžiky života tak najdete vždy tu pravou vůni, která je povznese na nový, zcela nevšední zážitek. Váš parfém, váš příběh.

NOVELLISTASummer Flare parfémovaná voda pro ženy

47×
Akce
Doprava zdarma
2 503
Ušetříte 5%
75 ml
2 360

Skladem | 3 146,67 / 100 ml, vč. DPH | Kód: NVL04275
1
Nechte si na produkt laserem vyrýt vlastní text a vytvořte tak dárek od srdce. Dali jsme pro vás dohromady tipy na ta nejhezčí věnování.
U Vás poštou
pondělí 24. 6. 2024
Osobní odběr
Již zítra neděle 23. 6. 2024