NOBEAUV & LED gelový lak na nehty s použitím UV/LED lampy lesklý

3×
NOBEA UV & LED gelový lak na nehty s použitím UV/LED lampy lesklý
NOBEA UV & LED gelový lak na nehty s použitím UV/LED lampy lesklý

Také milujete pocit čerstvě nalakovaných nehtů? Ale taky vás vždycky otráví, že se už třetí den začíná od krajů odlupovat? V tom případě potřebujete gelový lak na nehty NOBEA UV & LED, který klidně i po dvou týdnech vypadá stejně dokonale, jako v den nanesení.

Péče o domácnost, o děti, mytí vlasů ani nic podobného neohrozí barvu, lesk či celistvost laku. Tajemství spočívá v jeho složení a také zapečení pod speciální lampou. Jakmile ho jednou vyzkoušíte, nikdy se už nevrátíte ke klasickým lakům.

Vlastnosti:

  • určené k vytvrzení pod lampou (ideálně NOBEA UV & LED)
  • výsledek vydrží bezchybný bez olupování řadu dní
  • zanechávají sytou barvu s vysokým leskem
  • v mnoha odstínech + průhledný base coat a top coat
  • neomezuje vás v činnosti – je ihned vytvrzený
  • snadno se nanáší i odstraňuje
  • nevytváří výpotek

Jak aplikovat:
Nejprve naneste podkladovou vrstvu – base coat NOBEA UV & LED. Poté naneste barevný lak NOBEA UV & LED a na závěr finální vrstvu – top coat NOBEA UV & LED. Po každé aplikované vrstvě vytvrzujte lak 30 sekund v LED lampě nebo 2 minuty v UV lampě. V zapékací lampě NOBEA UV & LED postačí 30 sekund.

Notino tip:
Nezapomeňte ani na odlakovač s obsahem acetonu a buničinu, které jsou potřebné pro odstranění laku. Buničinu stačí napustit odlakovačem, přiložit na nehet, zabalit jej do alobalu a cca po 10 minutách pomocí pomerančového dřívka lak odstranit.

Vlastnosti

Odstín
bílý
Typ laku
gelový
Efekt
lesklý, dlouhotrvající

Francouzská značka dekorativní kosmetiky NOBEA spojuje nejnovější technologie potahovaných pigmentů s osvědčenými 100% přírodními ingrediencemi. Oceníte jistě jednoduchost aplikace i výdrž všech produktů jako jsou laky na nehty, řasenka s 3D efektem, hydratační rtěnka nebo lesklá rtěnka NOBEA lipgloss. Objevte produkty vysoké kvality za dostupnou cenu a buďte dokonalá, jedním tahem. Značku NOBEA najdete exkluzivně pouze na Notinu.