NeutrogenaClear & Defend čisticí maska a gel 2 v 1

3×
Neutrogena Clear & Defend čisticí maska a gel 2 v 1
Neutrogena Clear & Defend čisticí maska a gel 2 v 1
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
180

Ušetříte 16%
150 ml
150

Skladem | Kód: NEU1845

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

1
Večerní doručení Ostrava
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Nevzdávejte se ve svém boji za krásnou pleť. Naopak, vsaďte na účinné prověřené zbraně. Jednou z nich je čisticí emulze a maska 2 v 1 Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing. Její klinicky prokázané účinky mluví za své. Každý den do hloubky vyčistí vaši pleť a jako maska dovede celý váš rituál k dokonalosti. Vyzkoušejte péči, kterou by vám doporučili majitelé krásné pleti – ti se o účincích této emulze a masky 2 v 1 již přesvědčili.

Vlastnosti:

  • důkladně čistí pleť i hluboko v pórech a bojuje proti nedokonalostem
  • pomáhá pleti budovat přirozený ochranný štít před vznikem nedokonalostí
  • klinicky prokázáno, že nenarušuje nezbytné živiny v pleti
  • odstraňuje nadbytečný maz
  • zanechává pleť svěží a plnou života
  • pečuje o pleť a nechává ji zdravě zářit
  • vyvinuto ve spolupráci s dermatology

Složení:

  • ClearDefend technology™ – chrání pleť a bojuje proti nedokonalostem

Jak aplikovat:
Pro použití jako čisticí emulzi naneste na mokrou pleť a jemnou masáží vytvořte pěnu. Nakonec smyjte. Používejte denně.
Pro použití jako maska naneste v tenké vrstvě na obličej a nechte působit 5 minut. Poté smyjte vlažnou vodou. Přebytky odstraňte pomocí bavlněného vatového tamponku. Aplikujte každý týden.

Vlastnosti

Konzistence
krém
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Účinek
čištění

Neutrogena poskytuje účinnou péči o pleť a pokožku téměř celé jedno století. Historie značky sahá až do roku 1930, kdy Manny Stolaroff začal dodávat produkty do salónů krásy. Zlom nastal v roce 1954, kdy se dozvěděl o vlastnostech mýdla vyrobeného vnukem Napoleonova osobního lékaře. Mýdlo nedráždilo pokožku a snadno se smývalo. Stolaroff jím byl tolik fascinovaný, že ho začal sám distribuovat pod názvem Neutrogena.

Následně vše nabralo rychlý spád. V 60. letech založil stejnojmennou společnost Neutrogena a dalším významným milníkem bylo patentování Norské receptury, unikátního složení, které odpovídá potřebám pokožky vystavované drsným klimatickým podmínkám.

Dnes už mezi ikonické produkty značky patří nejen kolekce s Norskou recepturou Neutrogena Visibly Renew, ale také řada péče o pleť Neutrogena Visibly Clear nebo krémy na ruce Neutrogena. Díky využívání aktivních přísad a spolupráci s předními dermatology, tak vzniká kosmetika, která skutečně reflektuje požadavky kůže a zajišťuje pokožce efektivní péči.