Montale Aoud Roses Petals parfémovaná voda unisex

Montale Aoud Roses Petals parfémovaná voda unisex
Montale Aoud Roses Petals parfémovaná voda unisex
100 ml

Kód: MNT1493 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Montale Aoud Roses Petals
Složení

Něžná růže v kombinaci s hlubokým oudem evokuje jas hvězd v orientální noci. Parfémovaná voda Montale Aoud Roses Petals je tajemná a svůdná vůně hodná arabské princezny. Její opojnost a intenzita vytváří auru zářící luxusem a dlouhotrvající stopu.

  • kořeněná, květinově dřevitá vůně s agarovým dřevem
  • unisexová vůně, vhodná i jako „úvod“ do arabských parfémů
  • výrazná, elegantní vůně na každý den

Složení vůně
Růže a oud je oblíbená kombinace složek parfuméra Pierra Montale. Vrací se k ní i ve vůni Aoud Roses Petals. Tentokrát ohlazuje ostré kontury oudu a dává mu krémovou hebkost díky teakovému dřevu a ambře. Růže dostává pikantnost šafránu a svěží obrysy z květů geránia. Akord cedrového a guajakového dřeva připomíná třpyt a nekonečnou hloubku noční oblohy nad arabskou pouští. 

Složení

Složení
růže, cedr, guajakové dřevo, šafrán, týkové dřevo, ambra, agarové dřevo
Druh vůně
květinová, dřevitá

O značce Montale

Montale, francouzské niche parfémy, jsou specifické zejména svou láskou k vůním z Orientu a Arábie a k jejich kouzelné historii. V každém flakonu se snoubí mysteriózní atmosféra Východu s vášní tvůrce a zakladatele značky Pierra Montale. Všechny vůně této originální značky jsou doslova elixírem štěstí.

Značku Montale založil v Paříži roku 2003 Pierre Montale, pro mnohé záhadný návrhář parfémů, který nejprve strávil nějakou dobu v Saudské Arábii, kde vytvářel parfémy pro šlechtu, krále a královny. Po svém návratu do Paříže začal tvořit originální vůně.

Pro svá vonná díla volí vždy přírodní materiály té nejvyšší kvality, zejména vzácná dřeva. Setkat se v nich tak často můžeme také s orlím dřevem, známým jako oud. Často je označováno také jako „tekuté zlato“.

Recenze Montale Aoud Roses Petals