Montale Aoud Purple Roseparfémovaná voda unisex

Montale Aoud Purple Rose parfémovaná voda unisex 100 ml
Montale Aoud Purple Rose parfémovaná voda unisex 100 ml
100 ml

Kód: MNT1491 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Nakupte nad 1 200 Kč a vyberte si svůj perfektní dárek v košíku. Akce platí do vyprodání zásob.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis parfému Montale Aoud Purple Rose
Složení

Montale Aoud Purple Rose je orientálně květinová vůně pro ženy a muže s výraznými akordy vzácného dřeva oud a růže. Patří do první francouzské řady parfémů věnované vzácnému dřevu oud, surovině s pryskyřičnatým aroma. Řady, kterou světu představila značka Montale, specifická zejména láskou k vůním z Orientu a Arábie a jejich kouzelné historii. Stejně jako všem vůním značky Montale i parfémované vodě Aoud Purple Rose vtiskl obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originální tvářnost evokující zázračný elixír či vzácnou kouzelnou mast.

Ústřední vonná kompozice parfému Aoud Purple Rose, dřevo stromu aquilárie, nazývané orlí dřevo, agarové dřevo, oud, aoud či (v arabštině) oudh, je úchvatná surovina s pryskyřičnatým aroma, nejdražší dřevo na světě, které se po staletí využívá pro výrobu kadidla a (zejména arabských) parfémů. Tato skutečně královská ingredience, označovaná někdy také jako „tekuté zlato“ nebo „dřevo bohů“, se v kompozici Montale Aoud Purple Rose pojí s vůní růže v další ze zajímavých variant tohoto populárního dua.

Překrásná a oblíbená parfémovaná voda Aoud Purple Rose představuje okvětní lístky vzácné růže Taif pěstované v blízkosti Arabské pouště. Velmi svěží a sofistikovaná vůně této růže se ve vonné kompozici Montale Aoud Purple Rose přímo magicky pojí se zářivým šafránem a její delikátnost pomáhá podtrhnout výraznou luxusnost dřeva oud. Toto kouzelné spojení vkusně doplňují tóny santalového dřeva a smyslný základ z akordů jantaru, pižma a kůže.

Okouzlující parfémovaná voda Aoud Purple Rose vzrušuje smysly a její svůdná vůně okoření svému nositeli i ten nejfádnější den šťastnými emocemi. Jako by zakladatel značky Montale a tvůrce všech parfémů v jejím portfoliu získal během svého působení v Saudské Arábii tajemné schopnosti orientálního kouzelníka, Pierre Montale stvořit parfém, který nabízí jednu z nejzdařilejších kompozic spojující vůně dřeva oud a růže. 

Stejně jako všechna vonná díla Pierra Montale i parfém Aoud Purple Rose je vytvořen z přírodních materiálů té nejvyšší kvality ve vysokých koncentracích, které zajišťují dlouhou trvalost vůní. Díky své smyslnosti, hloubce a jisté eleganci se Aoud Purple Rose hodí zejména pro chladnější, jako denní i večerní parfém. Navždy si získá ženy a muže, kteří mají rádi spojení vůní dřeva oud a růže v originálním pojetí. Vyzkoušet Aoud Purple Rose by měli také všichni, kdo oceňují skutečnou kvalitu a rádi na sebe nechají dýchnout kouzlo historie Orientu.

Kromě úchvatných vůní s mistrovsky vyladěnými vonnými kompozicemi zaujmou všechny parfémy značky Montale také svým originálním balením. Designová stránka nadchne přímočarou čistou elegancí, v případě Aoud Purple Rose podtrženou lesklou sytě fialovou barvou, a unikátnost flakonům dodává také praktická volba materiálu. Pierre Montale originálně zvolil hliník, který zajišťuje parfémům dokonalou ochranu.

Montale Aoud Purple Rose – magické spojení dřeva oud s růží a špetkou šafránu.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
růže, šafrán
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
agarové dřevo, santalové dřevo
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, kůže, pižmo
Druh vůně
orientální, květinová

O značce Montale

Montale, francouzské niche parfémy, jsou specifické zejména svou láskou k vůním z Orientu a Arábie a k jejich kouzelné historii. V každém flakonu se snoubí mysteriózní atmosféra Východu s vášní tvůrce a zakladatele značky Pierra Montale. Všechny vůně této originální značky jsou doslova elixírem štěstí.

Značku Montale založil v Paříži roku 2003 Pierre Montale, pro mnohé záhadný návrhář parfémů, který nejprve strávil nějakou dobu v Saudské Arábii, kde vytvářel parfémy pro šlechtu, krále a královny. Po svém návratu do Paříže začal tvořit originální vůně.

Pro svá vonná díla volí vždy přírodní materiály té nejvyšší kvality, zejména vzácná dřeva. Setkat se v nich tak často můžeme také s orlím dřevem, známým jako oud. Často je označováno také jako „tekuté zlato“.

Recenze Montale Aoud Purple Rose