Miu Miu Twisttoaletní voda pro ženy

5×
Miu Miu Twist toaletní voda pro ženy
Miu Miu Twist toaletní voda pro ženy
100 ml
2 570

Kód: MIU00218 | Skladem
1
Dárek pro vás
K nákupu libovolného produktu Miu Miu máte zdarma poznámkové mini bločky.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Zásilkovna
pondělí 30. 11. 2020
Osobní odběr
pondělí 30. 11. 2020

Popis parfému Miu Miu Twist
Složení

Kamera, klapka… na scénu přichází toaletní voda pro ženy Miu Miu Twist! Roztančená a svěží květinová vůně zamotá hlavu každé moderní energické dívce. Okouzlí vás sofistikovaným střetem klasických a nových – zcela neočekávaných ingrediencí.

  • svěží interpretace parfémované vody Miu Miu Twist
  • ideální na večer, ale i na denní nošení
  • představena na přelomu roku 2019 a 2020

Složení vůně:
Hravost vůně se projeví již od prvních okamžiků, kdy ucítíte typickou svěžest mandarinky a květ jabloně. Na smyslnější notu naladí po chvíli vaše smysly akordy růžové ambry a dlouhé doznívání patří dřevitým tónům s nepřehlédnutelnou vůní cedrového dřeva.

Příběh vůně:
V roztomilé kampani vůně vystupuje Miu Miu dívka – filmová hvězda, která se v zákulisí připravuje na svůj výstup a vůně Miu Miu Twist je vyjádřením nepředvídatelného ducha této krásné mladé herečky.

Světle žlutý obsah přiznává průhledné zdobené sklo. Stabilitu dodává flakonu patka ze skla a bílý límeček, na kterém sedí lesklé světle růžové víčko. Společně vytváří další klenot mezi vůněmi Miu Miu.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
mandarinka, jabloňový květ
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
ambra
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
cedr
Druh vůně
ovocná, květinová

O značce Miu Miu

Kreativní módní značka Miu Miu je plná protikladů, balancuje mezi jednoduchostí a provokativností. Je odrazem současné ženy, která je svůdná, nedrží se konvencí a ráda dělá věci po svém.

Značka je pojmenovaná po vnučce zakladatele módního domu Prada. Italská návrhářka Miuccia Prada se záměrně odklonila tradiční estetiky své rodinné značky a pod hlavičkou Miu Miu získala prostor pro vlastní kreativní vyjádření. V době, kdy Prada vyznávala módní minimalismus, tak značka Miu Miu nabízela protiváhu – smyslné a rebelantské pojetí módy.

V roce 2015 byl pak na trh uveden také první parfém Miu Miu. Jeho výjimečné květinové aroma i nekonvenční designový flakon si rychle získaly srdce mnoha žen a vůně Miu Miu se stala pojmem v parfémářském světě.

Recenze Miu Miu Twist5