Miu Miu Twisttoaletní voda pro ženy

5×
Miu Miu Twist toaletní voda pro ženy
Miu Miu Twist toaletní voda pro ženy
Doprava zdarma
Nové
100 ml
2 570

Kód: MIU00218 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
Již zítra pátek 3. 4. 2020

Popis parfému Miu Miu Twist
Složení

Kamera, klapka… na scénu přichází toaletní voda pro ženy Miu Miu Twist! Roztančená a svěží květinová vůně zamotá hlavu každé moderní energické dívce. Okouzlí vás sofistikovaným střetem klasických a nových – zcela neočekávaných ingrediencí.

  • svěží interpretace parfémované vody Miu Miu Twist
  • ideální na večer, ale i na denní nošení
  • představena na přelomu roku 2019 a 2020

Složení vůně:
Hravost vůně se projeví již od prvních okamžiků, kdy ucítíte typickou svěžest mandarinky a květ jabloně. Na smyslnější notu naladí po chvíli vaše smysly akordy růžové ambry a dlouhé doznívání patří dřevitým tónům s nepřehlédnutelnou vůní cedrového dřeva.

Příběh vůně:
V roztomilé kampani vůně vystupuje Miu Miu dívka – filmová hvězda, která se v zákulisí připravuje na svůj výstup a vůně Miu Miu Twist je vyjádřením nepředvídatelného ducha této krásné mladé herečky.

Světle žlutý obsah přiznává průhledné zdobené sklo. Stabilitu dodává flakonu patka ze skla a bílý límeček, na kterém sedí lesklé světle růžové víčko. Společně vytváří další klenot mezi vůněmi Miu Miu.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
mandarinka, jabloňový květ
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
ambra
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
cedr
Druh vůně
ovocná, květinová

O značce Miu Miu

Kreativní módní značka Miu Miu je plná protikladů, balancuje mezi jednoduchostí a provokativností. Je odrazem současné ženy, která je svůdná, nedrží se konvencí a ráda dělá věci po svém.

Značka je pojmenovaná po vnučce zakladatele módního domu Prada. Italská návrhářka Miuccia Prada se záměrně odklonila tradiční estetiky své rodinné značky a pod hlavičkou Miu Miu získala prostor pro vlastní kreativní vyjádření. V době, kdy Prada vyznávala módní minimalismus, tak značka Miu Miu nabízela protiváhu – smyslné a rebelantské pojetí módy.

V roce 2015 byl pak na trh uveden také první parfém Miu Miu. Jeho výjimečné květinové aroma i nekonvenční designový flakon si rychle získaly srdce mnoha žen a vůně Miu Miu se stala pojmem v parfémářském světě.

Recenze Miu Miu Twist

tracking pixel