L’Oréal ProfessionnelSerie Expert Power Mix koncentrované aditivum pro všechny typy vlasů

L’Oréal Professionnel Serie Expert Power Mix koncentrované aditivum pro všechny typy vlasů
L’Oréal Professionnel Serie Expert Power Mix koncentrované aditivum pro všechny typy vlasů
150 ml

Kód: LOP12850 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Pouze k profesionálnímu použití

Popis L’Oréal Professionnel Serie Expert Power Mix
Vlastnosti

Dopřejte poškozeným vlasům rychlou profesionální vzpruhu. Stačí, když se báze L’Oréal Professionnel Serie Expert Power Mix smíchá s jiným aditivem ze stejnojmenné kolekce. Vznikne účinná pěna, která bleskově posílí vlasová vlákna.

Vlastnosti:

  • základní vlasová báze
  • určena ke smíchání s příslušnými aditivy Power Mix
  • obnovuje zničená vlasová vlákna

Složení:

  • vyživující lipidy

Jak aplikovat:
Jednu dávku báze smíchejte s vybraným aditivem z řady Power Mix. Špachtlí nebo štětcem dobře promíchejte a naneste na umyté, ručníkem vysušené vlasy. Nechte působit 5 minut a poté opláchněte.

Důležitá upozornění:

Dodržujte návod k použití.

Hořlavé.

Celý text

Vlastnosti

Typ vlasů
všechny typy vlasů
Účinek
ochrana barvy
Typ pokožky hlavy
všechny typy vlasové pokožky

O značce L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel je prémiová francouzská značka vlasové kosmetiky s dlouholetou tradicí. Patří pod celosvětově známou společnost L’Oréal, kterou v roce 1909 založil Eugène Schueller. Tento mladý chemik vyvinul speciální formuli k barvení vlasů, která si rychle získala oblibu mezi pařížskými kadeřníky. Dnes, už více než sto let, tak značka pomáhá svým zákazníkům odhalit jejich osobitou krásu a sebevědomí.

Produkty L’Oréal Professionnel jsou vyvíjené prostřednictvím nejnovějších inovativních technologií ve spolupráci s těmi nejlepšími kadeřníky.

Do širokého portfolia značky patří produkty profesionální vlasové kosmetiky, jakými jsou barvy na vlasy, stylingové přípravky, ale také šampony, masky a jiné produkty vlasové péče, které používají kadeřníci a stylisti po celém světě. L’Oréal Professionnel vlasová kosmetika je zárukou toho, že svým vlasům dopřejete skutečně to nejlepší.

Značka je součástí významných módních přehlídek ve světě a udává tak nové trendy. Odhalte tajemství krásných vlasů a dopřejte si profesionální péči s L’Oréal Professionnel.

Recenze L’Oréal Professionnel Serie Expert Power Mix