LAVIVANT

   Dodejte svému tělu novou energii a posilte svoji imunitu pomocí korejského ženšenu! Značka LAVIVANT se zabývá výrobou prvotřídních doplňků stravy s obsahem korejského ženšenu.

   Ženšenový kořen je bohatý na saponiny, což jsou látky s prokazatelnými pozitivními účinky na zdraví. Množství saponinů v ženšenu se ovšem odvíjí od místa, kde se pěstuje. Příznivé podmínky jsou jen na několika místech planety a ty nejlepší jsou v Koreji.

   Dlouhodobé užívání ženšenu má pozitivní vliv na centrální nervový systém, imunitu, zlepšuje cirkulaci krve, udržuje hladinu cholesterolu v normě, působí proti únavě a zvyšuje odolnost vůči stresu.

   Značka LAVIVANT vznikla v roce 2014. LAVIVANT je latinský výraz pro „dlouhý život“. Produkty značky LAVIVANT získaly certifikát KOREA INSAM, který vydává korejské Ministerstvo zemědělství, k odlišení produktů z pravého korejského ženšenu od ostatních ženšenových výrobků a napodobenin. Můžete si tak být jisti opravdovou kvalitou! Podpořte své zdraví pomocí korejského ženšenu díky značce LAVIVANT!

   celý text skrýt text

   V tuto chvíli bohužel nemáme dostupné žádné produkty značky LAVIVANT.

   Máte vybráno

   • Kosmetika a doplňky
   • LAVIVANTzrušit

   Otevřít filtr Sbalit filtr

   parfums.cz mění jméno na notinoNew me

   Menu

   volejte 530 514 014 dnes jsme tu pro Vás až do 22 hodin