LAVIVANT

Dodejte svému tělu novou energii a posilte svoji imunitu pomocí korejského ženšenu! Značka LAVIVANT se zabývá výrobou prvotřídních doplňků stravy s obsahem korejského ženšenu.

Ženšenový kořen je bohatý na saponiny, což jsou látky s prokazatelnými pozitivními účinky na zdraví. Množství saponinů v ženšenu se ovšem odvíjí od místa, kde se pěstuje. Příznivé podmínky jsou jen na několika místech planety a ty nejlepší jsou v Koreji.

Dlouhodobé užívání ženšenu má pozitivní vliv na centrální nervový systém, imunitu, zlepšuje cirkulaci krve, udržuje hladinu cholesterolu v normě, působí proti únavě a zvyšuje odolnost vůči stresu.

Značka LAVIVANT vznikla v roce 2014. LAVIVANT je latinský výraz pro „dlouhý život“. Produkty značky LAVIVANT získaly certifikát KOREA INSAM, který vydává korejské Ministerstvo zemědělství, k odlišení produktů z pravého korejského ženšenu od ostatních ženšenových výrobků a napodobenin. Můžete si tak být jisti opravdovou kvalitou! Podpořte své zdraví pomocí korejského ženšenu díky značce LAVIVANT!

celý text skrýt text

V tuto chvíli bohužel nemáme dostupné žádné produkty značky LAVIVANT.

Menu