LAVIVANT

Dodejte svému tělu novou energii a posilte svoji imunitu pomocí korejského ženšenu! Značka LAVIVANT se zabývá výrobou prvotřídních doplňků stravy s obsahem korejského ženšenu.

 

Ženšenový kořen je bohatý na saponiny, což jsou látky s prokazatelnými pozitivními účinky na zdraví. Množství saponinů v ženšenu se ovšem odvíjí od místa, kde se pěstuje. Příznivé podmínky jsou jen na několika místech planety a ty nejlepší jsou v Koreji.

Dlouhodobé užívání ženšenu má pozitivní vliv na centrální nervový systém, imunitu, zlepšuje cirkulaci krve, udržuje hladinu cholesterolu v normě, působí proti únavě a zvyšuje odolnost vůči stresu.

Značka LAVIVANT vznikla v roce 2014. LAVIVANT je latinský výraz pro „dlouhý život“. Produkty značky LAVIVANT získaly certifikát KOREA INSAM, který vydává korejské Ministerstvo zemědělství, k odlišení produktů z pravého korejského ženšenu od ostatních ženšenových výrobků a napodobenin. Můžete si tak být jisti opravdovou kvalitou! Podpořte své zdraví pomocí korejského ženšenu díky značce LAVIVANT!

celý text skrýt text

Mrzí nás, že jste nenašli, co jste hledali. Věříme však, že si díky naší široké nabídce vyberete jiný produkt, který vám udělá radost.