L'Artisan Parfumeur Les Explosions d'Emotions Onde Sensuelleparfémovaná voda unisex

L'Artisan Parfumeur Les Explosions d'Emotions Onde Sensuelle parfémovaná voda unisex
L'Artisan Parfumeur Les Explosions d'Emotions Onde Sensuelle parfémovaná voda unisex
50 ml

Kód: LAR1815 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému L'Artisan Parfumeur Les Explosions d'Emotions Onde Sensuelle
Složení

Onde Sensuelle je aromatická kořenitá vůně pro muže a ženy. Patří do kolekce Explosions d`Emotions francouzské značky nikových (niche) parfémů L’Artisan Parfumeur, jednoho z nejunikátnějších a nejinovativnějších parfumérských domů na světě. Tato značka s tradicí od 70. let věří, že vytváření vůní je formou umění. Pracuje s představivostí, výjimečnými surovinami a vizionářskými návrháři vůní, a vytváří tak jedny z nejpoutavějších, nejneobyčejnějších a nejosobnějších vůní na trhu. Podmanivá parfémovaná voda L'Artisan Parfumeur Onde Sensuelle ztělesňuje vlnu vášně.

V tvůrčím procesu L'Artisan Parfumeur se protkávají poezie, umění, humor a stylový důvtip a dávají vzniknout vůním, které oslňují a strhávají. Každé z vonných děl značky zkoumá bohatou paletu vonných not v ideální koncentraci a s přístupem prolamujícím pravidla a hledajícím nové cesty nalézá mimořádnou kompozici, něco zcela nového. „Víme, že naši zákazníci hledají něco, co jim pomůže cítit se výjimečně a osobitě,“ říkají zástupci značky. To nabízí i parfémovaná voda Onde Sensuelle, dílo renomovaného návrháře parfémů Bertranda Duchaufoura.

Parfémovaná voda Onde Sensuelle vznikla v rámci Explosions d'Emotions, vzrušující kolekce L'Artisan Parfumeur. Věrná vizi svého zakladatele, Monsieura Laporte, značka uvedla na trh řadu naprosto výjimečných parfémovaných vod, které s mistrovským umem Bertranda Duchaufoura pracují s mimořádnou emoční silou vůní. L'Artisan Parfumeur Onde Sensuelle tak nejen dává zákazníkům pocit osobité výjimečnosti, jak jsme zvyklí u všech vůní značky, ale navíc nabízí prožití nenasytné, dychtivé touhy…

„Neukojitelnou touhu pociťujeme jako hlubokou sílu, narůstající pod kůží. Přelije se přes vás vlna smyslnosti,“ uvádí k emotivnímu náboji parfémované vody Onde Sensuelle zástupci značky. Parfémovaná voda L'Artisan Parfumeur Onde Sensuelle je dílem kontrastů mezi planoucím kořenitým buketem zázvoru, šafránu a kmínu a ledovou jiskřivostí jalovcových bobulí a kardamomu. Mistrovské vonné dílo z nádherné řady parfémovaných vod Explosions d'Emotions je zcela v souladu s názvem celé kolekce vyjádřením pocitu napětí z touhy pomocí exploze koření.

Nápaditá vonná kompozice L'Artisan Parfumeur Onde Sensuelle se hlavě otevírá akordy bergamotu a grapefruitu. V srdci zavoní kmín, jalovcové bobule, zázvor, šafrán, kardamom, jasmín, černý a bílý pepř, skořice a hřebíček. Základ sestává z tónů přírodního pižma, jantaru a dřeva oud. Propojení svěže kořenitých, citrusových, hřejivě kořenitých a aromatických stránek vytváří celkové vzrušující aroma s poutavým vývojem, kterému nechybí uchvacující hra kontrastů, jasné noty, ani dotek animalistické smyslnosti.

Parfémovaná voda Onde Sensuelle se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Osloví zejména milovníky originálních a velmi osobitých aromatických kořenitých vůní, zejména těch s výraznou citrusovou stránkou a intenzivním emotivním nábojem. Vyzkoušet by tuto mistrovskou parfémovanou vodu měl rozhodně také každý, kdo u parfému hledá skutečnou invenci a poutavý vývoj.

Kromě nezaměnitelné vůně zaujme L'Artisan Parfumeur Onde Sensuelle i balením. Originální šestihranný průzračný flakon čistého designu a atraktivního lehce zlatavého zabarvení zdobí obdobně tvarovaný uzávěr a doplňuje krabička krychlového tvaru a vzrušující růžovo-fialové barvy. Chcete-li vyzkoušet mistrovské vonné dílo od jedné z nejunikátnějších a nejinovativnějších značek vůbec, prožít vonnou explozi ryzích emocí nebo obdarovat svého blízkého naprosto originálním a špičkově kvalitním dárkem, L'Artisan Parfumeur Onde Sensuelle je tou pravou volbou.

L’Artisan Parfumeur Onde Sensuelle  - uchvacující a vášnivá vůně, ztělesňující vlnu smyslné touhy.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
bergamot
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
skořice, kardamom, černý pepř, kmín, šafrán, jasmín, jalovec, bílý pepř, hřebíček, zázvor
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, agarové dřevo, pižmo
Druh vůně
aromatická, kořenitá

O značce L'Artisan Parfumeur

Francouzská značka luxusních niche parfémů L'Artisan Parfumeur vznikla v roce 1976 v Paříži. Její zakladatel, Jean Laporte, se rozhodnul vymknout ze stereotypů mainstreamu a při navrhování parfémů jít svojí vlastní cestou. První parfém značky L'Artisan Parfumeur byl uveden na trh v roce 1978. Jmenoval se Mure et Musc a jeho velmi neobvyklá vůně plná ostružin si ihned získala obdiv po celém světě.

L'Artisan Parfumeur jsou neobvyklé vůně, které vycházejí z přírody. K jejich výrobě jsou použity ty nejkvalitnější přírodní suroviny a unikátní krystaly z bylinných extraktů, které vůním dodávají velice zajímavé aroma. Parfémy L'Artisan Parfumeur si okamžitě získají pozornost vašeho okolí! Užívejte si luxusní aroma niche parfémů L'Artisan Parfumeur, které dokážou dodat vašemu stylu opravdovou jedinečnost.

Recenze L'Artisan Parfumeur Les Explosions d'Emotions Onde Sensuelle