Laboratorio Olfattivo Esvedraparfémovaná voda unisex

4×
Laboratorio Olfattivo Esvedra parfémovaná voda unisex
Laboratorio Olfattivo Esvedra parfémovaná voda unisex
Doprava zdarma
100 ml
2 560

Kód: LAO0110 | 3 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
již dnes
Osobní odběr
již dnes
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Laboratorio Olfattivo Esvedra
Složení

Laboratorio Olfattivo Esvedra je aromatická citrusová vůně pro muže a ženy. Tato parfémovaná voda inspirovaná nádherným středomořským ostrovem nabízí zcela nové pojetí ústřední ingredience, vetiveru. Pochází z dílny italské nikové (niche) značky, oddané uměleckému parfumérství. Stejně jako ostatní parfémované vody od  Laboratorio Olfattivo i Esvedra je unikátním emocionálním vyjádřením krásy, přírody a historie a vypráví svůj vlastní příběh.

Vůni Laboratorio Olfattivo Esvedra vytvořil renomovaný návrhář parfémů  Pierre Guillaume na základě inspirace magickým ostrovem Es Vedra, plným kontrastů.  Spojil ve vonné kompozici zdánlivě protichůdné aspekty tak, že se spolu překvapivým způsobem úchvatně prolínají a vzájemně se povznášejí. V parfému Esvedra tak nalezneme nádherně se střetávající tóny aromatického vetiveru, smyslného pižma, hořkého pomeranče (petitgrain), citronu a listů koriandru. Esvedra je příběhem ostrova Es Vedra, podle legendy pozůstatku bájné Atlantidy. Ostrova plného divokosti, s drsnými skalami kontrastujícími s bujnou vegetací. Magnetismus a nádherná příroda tohoto místa inspirovala Pierra Guillauma k vytvoření vůně, která je podobně plná vzájemně se přitahujících protikladů.

Zrozená ze svobodné kreativity, evokuje parfémovaná voda Laboratorio Olfattivo Esvedra eleganci a výjimečnost, dva hlavní rysy charakterizující skutečně umělecké parfumérství. Hodí se na nošení zejména v teplých měsících jako denní parfém. Navždy si získá ženy a muže, kteří milují netradiční vůně s vysokou trvalostí a v odvážných kombinacích. A také ty, kdo dokáží ocenit skutečnou kvalitu a upřednostňují parfémy s jedinečným emocionálním vyjádřením vlastního příběhu.

Laboratorio Olfattivo Esvedra – vůně kontrastů ostrova Es Vedra, mytického pozůstatku bájné Atlantidy.

Složení

Hlava
pudrové tóny
Srdce
petitgrain, pižmo, vetiver, citron
Základ
koriandr
Druh vůně
aromatická, dřevitá

O značce Laboratorio Olfattivo

Parfémy Laboratorio Olfattivo | Laboratorio Olfattivo - vůně kreativně vyjadřující emoce. Laboratorio Olfattivo je mladá italská značka nikových (niche) parfémů, oddaná uměleckému parfumérství. Každá z vůní tohoto vysoce kreativního parfumérského domu má svůj vlastní příběh, a je tak naprosto unikátním emocionálním vyjádřením krásy, přírody a historie.
Značka Laboratorio Olfattivo se zrodila v Římě roku 2010 ze spojení zkušených umělců a obchodníků sdílejících lásku k parfémům. Na základě vědomostí získaných mnohaletým působením ve vonném průmyslu si vytyčili ambiciózní cíl oživit tento sektor unikátními a sofistikovanými výtvory s obrovským důrazem na tu nejlepší kvalitu.
Tvůrci inovativní kolekce parfémů Laboratorio Olfattivo si zakládají na využívání kreativních průzkumů a skutečném umění v parfumérství. Jejich umělecká dílna se nachází v neustálém stavu tvůrčího „varu“, poháněného návrháři parfémů tvořícími naprosto svobodně, bez omezování jejich kreativity. Parfémy Laboratorio Olfattivo tak vznikají v magickém prostoru, kde se setkávají nápady, vize a úsilí návrhářů vůní pečlivě vybraných z těch nejlepších. Z jejich společného kreativního jiskření a snů pak vznikají unikátní luxusní parfémy.
Všechny parfémy Laboratorio Olfattivo, vzniklé ze svobodné kreativity, mají jedno společné. Evokují eleganci a výjimečnost, dva hlavní rysy charakterizující skutečně umělecké parfumérství. Nabízené jsou v koncentraci Eau de Parfum, protože právě parfemovanou vodu podkládají zástupci Laboratorio Olfattivo za ideální formu pro nejlepší možné ocenění kvality vonné kompozice a skvělých surovin.
Na vzniku všech parfémů Laboratorio Olfattivo, které se dají označit jako „emocionální zkušenosti“ zrozené z čichu, se podílí ti nejrenomovanější italští i světoví návrháři parfémů, jako jsou Enrico Buccella, Marie Duchene, Pierre Guillaume, David Maruitte, Cecile Zarokian a Rosine Courage. Jejich unikátně kreativní díla jsou prezentována v hladkých, ergonomických flakonech střízlivých tvarů.
Laboratorio Olfattivo – unikátní luxusní parfémy zrozené z nespoutané kreativity.

Recenze Laboratorio Olfattivo Esvedra