label.mCleanse ochranný šampon pro barvené vlasy

label.m Cleanse ochranný šampon pro barvené vlasy
label.m Cleanse ochranný šampon pro barvené vlasy
300 ml

Kód: LBM1633 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis label.m Cleanse
Vlastnosti

Popis:
Label.m Cleanse ochranný šampon pro barvené vlasy přináší každodenní péči pro barvené vlasy. Protože barvené vlasy jsou často vystaveny namáhavým situacím, vyžadují speciální péči. Každodenní mytí není pro narušené vlasové vlákno ideální, proto label.m přichází se šetrným řešením pro barvené a poškozené vlasy i pro ty, kteří preferují pocit čistoty každý den.
Lehounké složení Label.m Cleanse ochranného šamponu pro barvené vlasy jemně čistí vlasy a pokožku hlavy bez zatížení. Pšeničné a sojové proteiny oslabené vlasy posilují. Panthenol, biotin a pšeničné aminokyseliny zvláčňují vlasové vlákno a dodávají mu přirozený lesk. Vlasy je tak možné mýt každý den bez zbytečné námahy. Přípravek je obohacen o revoluční technologii Enviroshield Complex, který vlasy chrání před teplem a škodlivým UV zářením.

Účinky:

  • šetrně čistí
  • posiluje vlasové vlákno
  • zvláčňuje
  • chrání vlasové vlákno před nepříznivými vlivy

Složení:

  • pšeničné a sojové proteiny – posilující účinky
  • panthenol, biotin a pšeničné aminokyseliny – zvláčňují vlasy a dodává jim lesk
  • Enviroshield Complex – poskytuje ochranu před teplem a nepříznivými vnějšími vlivy

Typ vlasů:
Vhodný pro barvené a poškozené vlasy.

Jak aplikovat:
Malé množství šamponu aplikujte do navlhčených vlasů, napěňte a poté důkladně opláchněte. Opakujte podle potřeby.

Vlastnosti

Typ vlasů
barvené vlasy
Účinek
ochrana barvy
Typ pokožky hlavy
všechny typy vlasové pokožky

O značce label.m

Label.m – kreativní přístup pro dokonalé vlasy. Vlasová kosmetika label.m je oceňovanou módní značkou, jejíž produkty vyvíjí profesionální stylisté pod kreativním dohledem dynamického uměleckého týmu s mezinárodním zastoupením. Slavný tým vedou Toni Mascolo a Sacha Mascolo-Tarbuck.

Značka label.m považuje za svou misi inspirovat a podporovat kreativitu a individualitu profesionálních stylistů a všech svých zákazníků po celém světě. Zrodila se v Londýně roku 2005 z lásky ke kreativitě a zanícené oddanosti kadeřnickému řemeslu.
Léta zkušeností s vývojem produktů v kombinaci s vizionářstvím dnes už legendárního uměleckého týmu (TONI&GUY) jsou pohonem pro vytváření stále nových technik a dynamické inovace produktů ztělesňujících nejnovější trendy v péči o vlasy a jejich úpravě.

Na vývoji všech produktů label.m se podílejí jak profesionální kadeřníci, tak zákazníci z celého světa, a tak tato značka nejen splňuje přísná kritéria pro kosmetické výrobky, ale také plní přání zákazníků. Všechny produkty jsou také testovány v praxi, a tak může label.m zaručit jejich 100% funkčnost. Filozofií label.m je nabízet zdravou a kvalitní péči o vlasy a nejen proto dlouhodobě patří k naprosté špičce ve svém oboru.

Vlasová kosmetika label.m přináší na trh širokou škálu produktů pro profesionální i domácí péči o vlasy. Přísady do produktů label.m jsou získávány z přírodních látek extrakcí za studena, což zajišťuje vznik velmi kvalitní kosmetiky obsahující čistě přírodní aktivní ingredience pro maximální zdraví vlasů a pokožky hlavy.

Label.m je světově žádaná značka udávající trendy ve vlasové kosmetice. Žádné její produkty nejsou testovány na zvířatech a ctí také Fair Trade. V neposlední řadě značka nabízí vynikající poměr ceny a kvality.

Label.m. – protože vaše vlasy si zaslouží to nejlepší!

Recenze label.m Cleanse