Kérastase K Noire

lak na vlasy ve formě mlhy s extra silnou fixací

3×
Kérastase K Noire lak na vlasy ve formě mlhy s extra silnou fixací
Kérastase K Noire lak na vlasy ve formě mlhy s extra silnou fixací
Kérastase K Noire lak na vlasy ve formě mlhy s extra silnou fixací
522
Sleva 16%
Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: KER1489 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Kérastase K Noire
300 ml | 437

Popis kosmetiky Kérastase K Noire

Popis:
Zpevněte váš účes pomocí laku Kérastase K! Jedinečný lak spolehlivě fixuje váš účes, a tím zaručuje perfektní dlouhotrvající finiš. Revoluční složení s extra silnou fixací chrání vlasy před krepatěním. Lak Kérastase K nezanechává stopy ve vlasech, lehko se vyčesává. Vašemu účesu poskytuje fixaci během dlouhých 24 hodin!

Účinky:

  • fixuje účes
  • dodává objem
  • zabraňuje krepatění vlasů
  • poskytuje ochranný štít proti okolní vlhkosti
  • zvyšuje lesk

Složení:

  • speciální směs polymerů – zaručuje perfektní celodenní výdrž účesu bez případného zplihnutí

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Před použitím protřepejte. Lak stříkejte na konečný účes z minimální vzdálenosti 30 cm, zabráníte tak případnému slepení. Pro lepší účinky používejte společně s dalšími produkty Kérastase!

Vlastnosti

Účinek
fixace

O značce Kérastase

Kosmetika Kérastase je jednou z nejluxusnějších značek vlasové péče. Její historie se začala psát v roce 1964, kdy v laboratořích kosmetického giganta L'Oréal vznikla první produktová řada tohoto názvu.

Na vývoji šamponů, kondicionérů, olejů a jiných výrobků značky Kérastase se podílí více než 700 vědců z USA, Číny, Japonska, Brazílie a Indie. Kérastase klade velký důraz na důkladné testování, přičemž spoléhá především na metody in vivo. Hodnotící centrum v Paříži (jediné svého druhu na světě) zaměstnává 60 odborníků, kteří mají k dispozici více než 8 000 dobrovolníků.

Kérastase nabízí speciální přípravky skutečně pro všechny typy vlasů (oslabené, zralé, suché, mastné, normální, vlnité apod.), jež s oblibou používá řada profesionálních kadeřníků. Mezi tváře Kérastase patří například britská supermodelka Kate Moss.