Juliette has a gun Vengeance Extreme parfémovaná voda pro ženy

5×
Juliette has a gun Vengeance Extreme parfémovaná voda pro ženy
Juliette has a gun Vengeance Extreme parfémovaná voda pro ženy
Doprava zdarma
100 ml
1 860

Kód: JHG1152 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Juliette has a gun Vengeance Extreme
Složení

Nebezpečná vůně, která to s pačuli myslí vážně. To je parfémovaná voda Juliette Has a Gun Vengeance Extreme, sexy dřevitá vonná kompozice s růží. Nebojte se být svůdná a provokativní.

  • temná a zemitá vůně pačuli a růže
  • pro moderní ženu, která ráda provokuje
  • vůně byla uvedena na trh roku 2011

Složení vůně
Klamavé tóny čistoty v podobě bergamotu a levandule fungují jako příslib něčeho záhadného. Sytá rudá růže se mísí s bílým pižmem a vanilkou v hedvábném akordu, který zvýrazňuje ženské křivky. Labdanum a fazole tonka chystají půdu pro dominantní pačuli tak, aby vynikla jeho temná, suchá a zemitá krása.  

Příběh vůně
Juliette Has a Gun Vengeance Extreme je hrou s tóny původní Lady Vengeance. Vyzdvihuje do popředí tón pačuli a díky tomu je vůní s chypre charakterem, která se nehodí pro slabší povahy. Její intenzita prozradí vaši přítomnost a působí svádivě a provokativně.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
levandule, bergamot
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růže, pačuli
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambroxan, pižmo, vanilka, labdanum, tonka fazole
Druh vůně
květinová, chypre

O značce Juliette has a gun

Vůně Juliette has a gun jsou inspirovány dílem Williama Shakespeara, ale typická renesanční romantika zde dostává moderní kontury. Samotné pojetí značky pak symbolizuje nezávislost a svobodu a dává ženám do ruky pomyslnou zbraň, aby se mohly postavit mužům v odvěkém souboji pohlaví, vášně a lásky.

Značka Juliette has a gun je dílem Romana Ricciho, vnuka slavné návrhářky Niny Ricci, jejíž parfémy uchvátily svět. Do světa krásy se tak v roce 2006 probojovala i další generace této rodiny a nebojí se jít proti pravidlům moderního parfemářství. Pozornost získala například vůně Juliette has a gun Not a perfume, která je založená na jediné ingredienci – ambroxanu.

Designy flakonů, pozoruhodný koncept, osobnost hlavního tvůrce a celá image dělá ze značky Juliette has a gun osobitou platformu pro ženy, které si cení sebe samých, nebojí se provokovat, ale přitom rády zůstávají ženami.

Recenze Juliette has a gun Vengeance Extreme5