Hugo Boss Boss Elements Aquatoaletní voda pro muže

4×
Hugo Boss Boss Elements Aqua toaletní voda pro muže 100 ml
Hugo Boss Boss Elements Aqua toaletní voda pro muže 100 ml
100 ml

Kód: HUG0156 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

Dárek pro vás
K nákupu čehokoliv nad 1 200 Kč získáte luxusní Discovery box plný vzorků zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis parfému Hugo Boss Boss Elements Aqua
Složení

Hugo Boss Boss Elements Aqua je pánská toaletní voda, která je aromatická, vitalizující a svěží. Podstata této vůně je skryta v síle vody. Je jako divoký tok řeky bičující o strmá skaliska. Je jako bublající potok plný života. Voda je jedním z nejcennějších pokladů světa, proto si ji užívejte a važte. Je plná energie stejně jako tato pánská toaletní voda.

Svrchní tóny tvoří esence citronu, cypřišového oleje a zázvoru, které dodávají této vůni nekonečný tok svěžesti. V srdci jsou ukryty kapky esencí hřebíčku, muškátu, šalvěje a jasmínu. Základ je složen z tónů cedrového dřeva, dubového mechu, vetiveru a pačuli. Kombinace těchto esencí dotváří a uceluje krásu a jemnost pánské toaletní vody Hugo Boss Boss Elements Aqua.

Je vhodná pro každodenní nošení nejen do kanceláře, ale i pro chvíle ve dvou někde v srdci přírody. V letních měsících vám poskytne opravdovou dávku svěžesti, ale i v zimních měsících může být dobrým společníkem. Flakón, evokuje bublající živel uzavřený v elegantním a průzračném obalu z čistého skla.

Objednejte si Hugo Boss Boss Elemets Aqua pánskou toaletní vodu a buďte tím nejpřitažlivějším a sexy mužem, kterého kdy která žena spatřila. Na trh byla toaletní voda uvedena v roce 1996.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
javor, citron, cypřiš
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
šalvěj, jasmín, hřebíček
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
cedr, dub, vetiver, pačuli
Druh vůně
aromatická, dřevitá

O značce Hugo Boss

Značka Hugo Boss se stala synonymem pro luxusní a kvalitní pánskou módu, doplňky a kosmetiku. Již od svých počátků je vyhledávaná pro vysokou kvalitu látek a německý smysl pro detail a preciznost.

Společnost Hugo Boss si zakládá na tom, že věnuje velkou pozornost potřebám a přáním svých zákazníků. Není tomu jinak ani při výrobě kosmetiky, kdy je velký důraz kladen na výběr těch nejkvalitnějších ingrediencí. Díky výše zmíněným skutečnostem dnes Hugo Boss v podstatě vládne světu pánské módy, avšak svůj parfém či exkluzivní kousek oblečení si zde v současnosti mohou vybrat i ženy.

První vůně Hugo Boss vznikla v 90. letech minulého století a dnes značka uvádí několik řad moderních dámských a pánských parfémů přizpůsobených současnému životnímu stylu. Parfémy Hugo Boss jsou precizně vytvářeny se záměrem odrážet silnou osobnost svého nositele a zároveň podtrhnout jeho krásu.

Recenze Hugo Boss Boss Elements Aqua4