Histoires De Parfums L'Olympia Music Hall parfémovaná voda pro ženy

3×
Histoires De Parfums L'Olympia Music Hall parfémovaná voda pro ženy
Histoires De Parfums L'Olympia Music Hall parfémovaná voda pro ženy
Rozbalený produkt, který může být lehce použitý nebo bez původního obalu.
Rozbaleno
120 ml
2 813

Kód: HIS03038 | 2 ks skladem

Rozbalený produkt, který může být lehce použitý nebo bez původního obalu.

1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Histoires De Parfums L'Olympia Music Hall
Složení

L'Olympia Music Hall je květinová vůně pro ženy od francouzské značky nikových (niche) parfémů Histoires De Parfums. Tato značka staví na tradičním francouzském parfumérském know-how, s důrazem na luxus, vznešenost a kreativitu. Řada parfémů, vytvořená renomovaným návrhářem vůní Geraldem Ghislainem, přivádí vůněmi k životu příběhy slavných postav a míst, surovin či symbolicky významných let tak, jako jsou knihy psány emocemi. Intenzivní, magická a vzrušující parfémovaná voda L'Olympia Music Hall je inspirována příběhem legendárního pařížského koncertního sálu.

L'Olympia Music Hall je pravou perlou úchvatné kolekce od Histoires De Parfums, vonným ztvárněním legendy slavného pařížského koncertního sálu Olympia, založeného Brunem Coquatrixem. Slavná fasáda s rudými neony pomohla dosáhnout nesmrtelnosti jménům největších světových umělců. Vystupovali zde například Edith Piaf, The Beatles, The Stones, David Bowie nebo Lady Gaga. V parfémované vodě Histoires De Parfums L'Olympia Music Hall zachycuje Gerald Ghislain unikátní atmosféru tohoto legendárního místa, kde vše začíná ve chvíli, kdy reflektory osvětlí pódium. Čas se pozastaví, dech se krátí, oči rozšíří a svaly napnou, jak tisíce srdcí začnou tlouct ve stejném rytmu.

Zachytit kouzlo a historii pařížské Olympie ve vůni nebylo snadné, ale žádný úkol není nesplnitelný pro Geralda Ghislaina. Úvodní tóny parfémované vody L'Olympia Music Hall udeří jako blesk, osvobozují davy, uvolňují vášeň a vytváří atmosféru, nepochopitelnou bez osobní zkušenosti. Atmosféra jeviště je v Histoires De Parfums L'Olympia Music Hall ztvárněna kouřovitými dřevitými aspekty s doteky kůže a květinových tónů. Vonná kompozice se točí kolem květinového srdce, osvěženého kořením a vybranými citrusovými esencemi. Smyslný základ dodává záhadnost a hřejivost. Tisíce hlasů zpívajících unisono v jednom magickém momentu. To je Olympia. A parfémovaná voda L'Olympia Music Hall je ztělesněním veškeré magie a intenzity této mytické pařížské koncertní síně ve vůni.

Vonná kompozice parfémované vody L'Olympia Music Hall se v citrusové hlavě otevírá akordy mandarinky, citronu, bergamotu a pomeranče. V bohatém srdci zavoní červené bobule, šafrán, růže, pivoňka, frézie, šeřík a černý pepř. Základ sestává z tónů pačuli, kadidla, vanilky, tmavé čokolády, lékořice, světlého pižma, semiše a dřevitých not. Celkové aroma magicky spojuje dominantní květinové stránky s pižmovými, citrusovými, svěžími a koženými aspekty. Parfémovaná voda Histoires De Parfums L'Olympia Music Hall, stejně jako její předobraz – legendární pařížská koncertní síň Olympia -, zaručí, že vaše srdce začne bít rychleji…

Stejně jako všechny vůně Histoires De Parfums i parfémovaná voda L'Olympia Music Hall vznikla za dodržování těch nejvyšších standardů kvality a vyznačuje se stejnou mírou temperamentu jako její tvůrce, požitkářský zapálený milovník parfumérství Gérald Ghislain. Histoires De Parfums L'Olympia Music Hall ocení zejména ženy, které mají rády intenzivní květinové vůně zasazené do bohaté mnohostranné kompozice. Vyzkoušet by ji měly také dámy, které dokáží u parfémů ocenit skutečnou kvalitu a vysokou míru inspirativnosti.

Histoires De Parfums L'Olympia Music Hall se hodí na denní i večerní nošení po celý rok, nejlépe však samozřejmě vynikne za dlouhých nocí plných magické zábavy. Svou nositelku vždy zahalí do vzrušujícího aroma plného magie a povzbudí ji. Nesmírně vysoké standardy kvality se u Histoires De Parfums týkají i balení, a tak parfémovaná voda L'Olympia Music Hall potěší kromě své vůně také zajímavě působícím průzračným designovým flakonem s rudým pozadím s motivem hlediště, doplněným nápaditou černo-červenou krabičkou. Vyzkoušejte parfémovanou vodu od luxusní značky vedené jediným pravidlem – inspirací – a zamilujte se do intenzivní vzrušující vůně magického nočního života.

Histoires De Parfums L'Olympia Music Hall  - intenzivní, magická a vzrušující vůně inspirovaná legendárním pařížským koncertním sálem.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
bergamot, mandarinka, citron, pomeranč
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
pivoňka, růže, červené bobule, černý pepř, šeřík, frézie, šafrán
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
lékořice, semiš, kadidlo, vanilka, bílé pižmo, pačuli, dřevité tóny, čokoláda
Druh vůně
orientální, dřevitá

O značce Histoires De Parfums

Parfémy Histoires De Parfums svým aroma připomínají významné historické události a postavy, které se nesmazatelně zapsaly do světových dějin. Díky tomuto velice originálnímu nápadu si tak můžete přičichnout např. k atmosféře roku 1889, kdy byl v Paříži otevřen legendární kabaret Moulin Rouge, nebo k revolučnímu roku 1969, který v sobě ukrývá pravou atmosféru hippies.

Za jedinečným nápadem navždy zaznamenat historické události pomocí vůní, stojí mimořádně nadaný a kreativní francouzský návrhář Gérald Ghislain, který je skutečným milovníkem parfémářského oboru. Unikátní parfémy Histoires De Parfums patří do skupiny tzv. niche parfémů a jsou navrhovány v souladu s francouzskou parfémářskou tradicí. Jejich luxusní a vznešené aroma vás naprosto okouzlí!

K výrobě parfémů Histoires De Parfums jsou používány jen ty nejušlechtilejší suroviny a velkou předností je jejich mimořádně dlouhá výdrž. Originální parfémy Histoires De Parfums jsou jako stvořené pro skutečné milovníky vůní, kteří si potrpí na skutečnou kvalitu a vytříbenost.

Recenze Histoires De Parfums L'Olympia Music Hall3