Helena Rubinstein Lash Queen Sexy Blacks kosmetická sada VII. pro ženy

Helena Rubinstein Lash Queen Sexy Blacks kosmetická sada VII. pro ženy
Helena Rubinstein Lash Queen Sexy Blacks kosmetická sada VII. pro ženy

Kód: HRU01231 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Helena Rubinstein Lash Queen Sexy Blacks
Vlastnosti

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým perfektním kosmetickým setem Helena Rubinstein. Balíček plný make-up kousků jako dárek vždycky potěší.

Vlastnosti:

  • mix kosmetických produktů pro každodenní použití
  • kompletní rutina pro perfektní vzhled
  • skvěle se hodí jako dárek

Jak používat:
Každý produkt z kosmetického setu používejte dle jeho návodu.

Vlastnosti

Odstín
černý
Typ řasenky
tvarující, pro objem
Typ sady
výhodné balení

Napsali jsme o Helena Rubinstein Lash Queen Sexy Blacks
Články

O značce Helena Rubinstein

Helena Rubinstein je zavedenou tradiční značkou i avantgardním průkopníkem ve světě luxusní kosmetiky. Ambicí značky je vytvářet kosmetickou péči budoucnosti, zakládá si na inovaci a spolupráci se špičkovými vědci, ale nezapomíná ani na svou bohatou historii.

Značka Helena Rubinstein nese jméno své zakladatelky, která roku 1902 otevřela svůj první salón krásy, na vývoji produktů spolupracovala s nejlepšími vědci a neustále hledala inovativní vědecko-výzkumná řešení, v čemž značka pokračuje dodnes. Jméno Helena Rubinstein je tak už více než 100 let synonymem pro ikonické produkty, vědeckou legitimitu a výjimečné formule.

Kosmetika Helena Rubinstein vyniká svými hi-tech formulemi, každá kapka je vrcholem luxusu a u jejích formulí s rostlinnými kmenovými buňkami bylo klinicky prokázáno, že posilují buněčnou aktivitu kůže, omlazují pleť a mají anti-agingové účinky. Kromě prémiové péče o pleť nabízí Helena Rubinstein i vše potřebné pro perfektní líčení – Helena Rubinstein make-up dokonale sjednotí vaši pleť a Helena Rubinstein řasenka dokonale zvýrazní řasy a dodá jim maximální objem i délku.

 

Recenze Helena Rubinstein Lash Queen Sexy Blacks