GUERLAIN L'Homme Idéal Sport toaletní voda pro muže

1×
GUERLAIN L'Homme Idéal Sport toaletní voda pro muže
GUERLAIN L'Homme Idéal Sport toaletní voda pro muže
100 ml

Kód: GUR2998 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému GUERLAIN L'Homme Idéal Sport
Složení

Guerlain L’Homme Ideal Sport je jiskrná a osvěžující toaletní voda se sportovním nábojem, která vám pomůže čelit každodenním výzvám.

  • dřevitá vůně s vodními akordy
  • pro dynamické muže
  • ideální na celodenní nošení

Složení vůně
Vůně se otevírá vzrušujícími tóny mandlí, které se snoubí s revitalizujícími akordy čerstvého bergamotu, cedrátu a koření. Svěží vodní tóny společně s jablkem a neroli, tvořící srdce toaletní vody, dodávají vonné kompozici strhující energii. Základ ukrývá smyslné pačuli, intenzivní kumarin a kořen vetiveru.

Příběh vůně
Toaletní voda Guerlain L’Homme Ideal Sport byla navržena tak, aby probudila váš atletický potenciál. Její motto zní: „Ideální muž je mýtus. Jeho vůně je realita.“ Na trhu se vůně poprvé objevila v roce 2017.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
mandle, bergamot, cedrát, koření
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
neroli, jablko, vodní tóny
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
pačuli, kumarin, vetiver
Druh vůně
vodní, dřevitá

Napsali jsme o GUERLAIN L'Homme Idéal Sport
Články

O značce GUERLAIN

Nadčasové know-how, neustálý výzkum, inovace a zdokonalování, odvážní tvůrci, legendární výtvory a kultura krásy jako symbol značky. To vše představuje luxusní parfémový dům Guerlain, jehož historie sahá až do roku 1828.

Již od počátku vyrábí Guerlain parfémy i kosmetiku ve Francii. Ve výrobě kombinuje řemeslné umění, špičkové technologie a environmentální i sociální odpovědnost. Den po dni pracují týmy Guerlain na vývoji luxusní a zároveň udržitelné kosmetiky – ve jménu krásy zákazníků, přírody i naší planety. Díky svému cennému know-how získal Guerlain ocenění „Living Heritage Company“, udělené francouzským ministerstvem hospodářství a průmyslu.

Za 190 let má Guerlain na kontě 1100 vůní. Pátou generaci Guerlain parfémářů představuje Thierry Wasser, jenž při svých cestách po celém světě hledá ty nejvzácnější přírodní suroviny pro výrobu luxusních vůní – vždy s respektem k místním obyvatelům i k přírodě.

Prozkoumejte širokou nabídku Guerlain produktů – od vůní Mon Guerlain, L’Homme Idéal, a Aqua Allegoria přes make-up L’Essentiel Foundation, bronzující pudr Terracotta nebo ikonické pudrové perly Météorites.

Recenze GUERLAIN L'Homme Idéal Sport1