GUERLAIN L'Homme Idéal Extrêmeparfémovaná voda pro muže

GUERLAIN L'Homme Idéal Extrême parfémovaná voda pro muže
GUERLAIN L'Homme Idéal Extrême parfémovaná voda pro muže
Nové
100 ml
1 890

Kód: GUR13173 | Skladem
1
Dárek pro vás
K nákupu čehokoliv nad 1 200 Kč získáte luxusní Discovery box plný vzorků zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému GUERLAIN L'Homme Idéal Extrême
Složení

Ideální muž je mýtus. Jeho vůně je realita. Parfémovaná voda Guerlain L’Homme Idéal Extreme je ztělesněním mužského ideálu. Její dřevité orientální aroma vám umožní být všestranně talentovaným mužem. Až do extrémů.

A jak vypadá doslova ideální flakon? Mužný, odvážný a zároveň elegantní flakon čtvercového tvaru je zdoben čtvercovým štítkem a těžkým, kovovým víčkem s gilošovanými detaily, inspirovanými hodinářstvím.

  • orientálně dřevitá vůně s mandlemi a tabákem
  • nová interpretace vůně LHomme Idéal
  • na denní nošení i speciální příležitost

Složení vůně
Klíčovou roli ve vůni hrají mandle, které na vrcholu vonné kompozice doprovází bergamot v kombinaci s růžovým pepřem. Srdce vůně tvoří květinové aroma otočníku s elegantním mandlovým akcentem, v doprovodu švestky a skořice. Na závěr se rozvoní dřevité tóny pačuli a cedrového dřeva, doplněné tabákem a intenzivní koženou vůní.

Příběh vůně
Pánská parfémovaná voda L’Homme Idéal Extreme je novou interpretací vůně L’Homme Idéal. Jejím autorem je parfémář Thierry Wasser, který do vonné kompozice ukryl mandle, jež jsou pro původní vůni typické. V srdci je doplnil orientálními a dřevitými tóny, podpořenými odvážnými a charismatickými notami tabáku.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
mandle, bergamot, růžový pepř
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
skořice, švestka, otočník
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
kůže, cedr, pačuli, tabák
Druh vůně
orientální, dřevitá

O značce GUERLAIN

Nadčasové know-how, neustálý výzkum, inovace a zdokonalování, odvážní tvůrci, legendární výtvory a kultura krásy jako symbol značky. To vše představuje luxusní parfémový dům Guerlain, jehož historie sahá až do roku 1828.

Již od počátku vyrábí Guerlain parfémy i kosmetiku ve Francii. Ve výrobě kombinuje řemeslné umění, špičkové technologie a environmentální i sociální odpovědnost. Den po dni pracují týmy Guerlain na vývoji luxusní a zároveň udržitelné kosmetiky – ve jménu krásy zákazníků, přírody i naší planety. Díky svému cennému know-how získal Guerlain ocenění „Living Heritage Company“, udělené francouzským ministerstvem hospodářství a průmyslu.

Za 190 let má Guerlain na kontě 1100 vůní. Pátou generaci Guerlain parfémářů představuje Thierry Wasser, jenž při svých cestách po celém světě hledá ty nejvzácnější přírodní suroviny pro výrobu luxusních vůní – vždy s respektem k místním obyvatelům i k přírodě.

Prozkoumejte širokou nabídku Guerlain produktů – od vůní Mon Guerlain, L’Homme Idéal, a Aqua Allegoria přes make-up L’Essentiel Foundation, bronzující pudr Terracotta nebo ikonické pudrové perly Météorites.

Recenze GUERLAIN L'Homme Idéal Extrême