GUERLAINAqua Allegoria Mandarine Basilic dárková sada unisex

GUERLAIN Aqua Allegoria Mandarine Basilic dárková sada unisex
GUERLAIN Aqua Allegoria Mandarine Basilic dárková sada unisex

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: GUR14395

Aqua Allegoria Mandarine Basilic toaletní voda unisex 125 ml + Aqua Allegoria Mandarine Basilic toaletní voda unisex 7,5 ml + Aqua Allegoria Bergamot Body Lotion parfémované tělové mléko unisex 75 ml

Nic nepotěší milovníka parfémů tak, jako miniatura jeho oblíbené vůně, kterou může mít stále při sobě. Unisex parfémový set GUERLAIN Aqua Allegoria Mandarine Basilic je proto zárukou radosti, ať už vaší nebo vašich nejbližších. Plná verze vůně se bude vyjímat na toaletním stolku a miniatura s vámi bude na cestách.

Vlastnosti:

  • unisex vůně

Sada obsahuje:

  • Aqua Allegoria Mandarine Basilic toaletní voda unisex 125 ml
  • Aqua Allegoria Mandarine Basilic toaletní voda unisex 7,5 ml
  • Aqua Allegoria Bergamot Body Lotion parfémované tělové mléko unisex 75 ml

Složení

Druh vůně
citrusová, aromatická
Typ sady
dárková sada

Nadčasové know-how, neustálý výzkum, inovace a zdokonalování, odvážní tvůrci, legendární výtvory a kultura krásy jako symbol značky. To vše představuje luxusní parfémový dům Guerlain, jehož historie sahá až do roku 1828.

Již od počátku vyrábí Guerlain parfémy i kosmetiku ve Francii. Ve výrobě kombinuje řemeslné umění, špičkové technologie a environmentální i sociální odpovědnost. Den po dni pracují týmy Guerlain na vývoji luxusní a zároveň udržitelné kosmetiky – ve jménu krásy zákazníků, přírody i naší planety. Díky svému cennému know-how získal Guerlain ocenění „Living Heritage Company“, udělené francouzským ministerstvem hospodářství a průmyslu.

Za 190 let má Guerlain na kontě 1100 vůní. Pátou generaci Guerlain parfémářů představuje Thierry Wasser, jenž při svých cestách po celém světě hledá ty nejvzácnější přírodní suroviny pro výrobu luxusních vůní – vždy s respektem k místním obyvatelům i k přírodě.

Prozkoumejte širokou nabídku Guerlain produktů – od vůní Mon Guerlain, L’Homme Idéal, a Aqua Allegoria přes make-up L’Essentiel Foundation, bronzující pudr Terracotta nebo ikonické pudrové perly Météorites.