Gucci Guilty Cologne Pour Homme toaletní voda pro muže

3×
Gucci Guilty Cologne Pour Homme toaletní voda pro muže
Gucci Guilty Cologne Pour Homme toaletní voda pro muže
150 ml
1 495

Kód: GUC04808 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Gucci Guilty Cologne Pour Homme
Složení

Pohodlně se usaďte a nechte minulost hrát ve svůj prospěch. Toaletní voda Gucci Guilty Cologne Pour Homme je výsledkem hry parfémářského mistra Alberta Morillase s tradiční kolínskou vodou a vůní italských citrusů. Objev z dob minulých uzpůsobil potřebám dnešního odvážného muže.

  • maskulinní dřevitá vůně
  • pro moderního gentlemana
  • představena v roce 2019

Složení vůně
Toaletní voda se otevírá zářivými tóny bergamotu, který současně podtrhuje ryze maskulinní esence rozmarýnu a bobulí jalovce. Po chvíli se projeví akordy nasládlého dřeva cypřiše, které vás přenese do Středomoří. Doprovází jej květinové tóny fialky a hřejivě vanilkového otočníku. O smyslné doznívání se postará ambra, cedr a lístky pačuli.

Příběh vůně
Ve znamení odvážného sloganu #ForeverGuilty z dílny ikonických vůni Gucci vznikla toaletní voda se silným odkazem na italskou parfémářskou tradici. Inspirací pro tvůrce A. Morillase byla kolínská voda, která vznikla již v roce 1690. Tehdy se o ní zasloužil Jean Paul Feminis, který povýšil vonnou směs florentských mnichů na novou úroveň.

Design flakonu Gucci Guilty Cologne Pour Homme se vyznačuje retro prvky a zpoza tvrdého skla prosvítá vůně ve svěžím zeleném odstínu. Ten se pak odráží i ve stříbrném víčku flakonu a vytváří tak dokonalou tečku.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
rozmarýn, jalovcové bobule, kalábrijský bergamot
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
cypřiš, otočník, fialka
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, lístky pačuli, cedr
Druh vůně
dřevitá

Napsali jsme o Gucci Guilty Cologne Pour Homme
Články

O značce Gucci

Progresivní, inovativní a směr udávající – značka Gucci formuje svět módy již téměř sto let. Její moderní a eklektické výrobky představují vrchol italského řemeslného umění a jsou nepřekonatelné svou kvalitou a důrazem na detail.

Na počátku všeho stál v roce 1921 nenápadný muž Guccio Gucci, který si založil dílnu na zpracování kůže. Zřejmě ho tehdy vůbec nenapadlo, že dal právě jméno módní legendě, která jednou dobude svět.

Dnes značka Gucci nezáří pouze na přehlídkových molech, své kolekce rozšířila o další módní doplňky a také kosmetiku a parfémy. Mezi ty nejznámější patří určitě aromatická vůně pro muže Gucci Guilty nebo romantická květinová vůně pro ženy Gucci Bloom.

Podle vize aktuálního tvůrčího ředitele Alessandra Micheleho značka Gucci nově definovala luxus pro 21. století a upevnila svou pozici jednoho z nejžádanějších módních domů na světě.

Recenze Gucci Guilty Cologne Pour Homme3