Gillette Mach3 Turbo náhradní břity

4×
Gillette Mach3 Turbo náhradní břity
Gillette Mach3 Turbo náhradní břity
Akce
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
950

Ušetříte 23%
12 ks
729

Kód: GIL1964 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Gillette Mach3 Turbo
Vlastnosti

Náhradní hlavice Gillette Mach 3 Turbo mají vylepšenou technologii tří břitů pro hladké oholení i v případě holení proti růstu vousů. Břity svojí pevností předčí i takový materiál jako je ocel a vydrží dokonale ostré až 15 holení.

Pro rovnoměrné oholení bez podráždění je hlavice opatřena ochrannými mikrolamely SkinGuard, které napnou pleť a nadzvednou vousy. Pro snadnější skluz ostří jsou náhradní břity Mach 3 Turbo opatřeny zvlhčujícím páskem, který se aktivuje kontaktem s vodou.

Vlastnosti:

  • maximálně hladké oholení s minimem podráždění
  • 3 pevné a ostré břity, které vydrží až 15 oholení
  • speciální mikrolamely SkinGuard připravují vousy i pleť na holení
  • zvlhčující pásek zajišťuje snadné klouzání břitů
  • kompatibilní se všemi holicími strojky Mach3

Jak používat:
Náhradní břit nasaďte na holicí strojek dle návodu. Místo, které chcete oholit navlhčete, následně naneste holicí pěnu či gel. Vousy či chloupky poté oholte proti směru růstu.

Vlastnosti

Aktivní látky
aloe vera, vitamin E

O značce Gillette

„Pro muže to nejlepší“ říká značka Gillette už více než 100 let. Tím se řídil i sám zakladatel King C. Gillette, když v roce 1900 přišel s revolučním prototypem jednorázových břitů. Od té doby jsou holicí strojky Gillette stále zdokonalovány tak, aby vám přinášeli skutečně to nejlepší.

V roce 1998 byl představen Gillette Mach 3, první strojek s technologií 3 břitů zajišťujících ještě důkladnější oholení. A postupně začala značka nabízet také řadu Gillette Venus, holicí strojky a kosmetiku pro něžné pohlaví. Dámské strojky Gillette zajistí neméně dokonalé oholení pokožky a na výběr je řada různých typů a designů pro maximální spokojenost každé ženy.

Ať už z širokého výběru zvolíte kterýkoliv holicí strojek Gillette, vždy se dokonale přizpůsobí konturám obličeje nebo linii těla. Získejte dokonalé oholení s nejpokročilejšími holicími strojky na světě a mějte svůj styl pod kontrolou.

Recenze Gillette Mach3 Turbo4