Freedom Pro 12 Le Fabuleux

paleta očních stínů s aplikátorem

3×
Freedom Pro 12 Le Fabuleux paleta očních stínů s aplikátorem
120

Ušetříte 26%
12 g
89

Kód: DOM0004 | Více než 20 ks skladem
ks
Zásilkovna
Již zítra úterý 21. 5. 2019
Osobní odběr
Již zítra úterý 21. 5. 2019
Freedom Pro 12 Le Fabuleux
12 g | 89

Popis kosmetiky Freedom Pro 12 Le Fabuleux

Paleta očních stínů s aplikátorem Freedom Pro 12 Le Fabuleux kombinuje zemité odstíny v nude a zlatavých tónech, se kterými snadno vytvoříte denní, večerní i kouřové líčení pro elegantní a sofistikovaný vzhled očí.

Vlastnosti:

  • odstíny tvoří dokonalou harmonii pro snadnou vzájemnou kombinaci
  • lehká textura se snadno aplikuje a vrství na očním víčku
  • mikročástice perleti odrážejí světlo a dodají třpyt a lesk
  • díky pigmentaci mají odstíny výraznou a sytou barvu
  • přiložený aplikátor usnadní líčení

Jak aplikovat:
Aplikujte pomocí přiloženého aplikátoru na oční víčka. Pro dosažení kouřového efektu aplikujte světlý stín do vnitřního koutku oka a pokračujte až po ten nejtmavší ve vnějším koutku oka.

O značce Freedom

Značka Freedom představuje novou londýnskou dekorativní kosmetiku, která pečuje o krásu a přitažlivost žen. Jedinečným způsobem sestavuje produkty do speciálních kolekcí, setů a palet tak, aby spolu ladily a usnadňovaly líčení dívek a žen. Umožňuje tak vytvářet originální líčení, které ženy baví.

Kosmetika Freedom probouzí v ženách touhu se líbit a svobodně se rozhodovat o použití make-upu. Z každé ženy díky luxusnímu líčení vytvoří profesionála a každého profesionálního maskéra přemění v opravdového umělce.

Značka Freedom si zakládá na tom, že netestuje své výrobky na zvířatech, a to ani prostřednictvím zastupující firmy. Podtrhněte svou přirozenou ženskou krásu kosmetickými produkty od značky Freedom.