Enrique Iglesias Deeply Yoursdeodorant s rozprašovačem pro ženy

8×
Enrique Iglesias Deeply Yours deodorant s rozprašovačem pro ženy
Enrique Iglesias Deeply Yours deodorant s rozprašovačem pro ženy
75 ml
158

Kód: ENI0101 | Skladem
1
Zásilkovna
úterý 7. 7. 2020
Osobní odběr
úterý 7. 7. 2020

Popis parfému Enrique Iglesias Deeply Yours
Složení

Deodorant s rozprašovačem pro ženy Enrique Iglesias Deeply Yours skvěle doplňuje toaletní vodu stejné řady. Poskytuje bezpečnou a účinnou ochranu před potem. Zanechává pocit svěžesti, čistoty a jemnosti. Jeho vůně v sobě ukrývá ovoce a květiny. Dodá vám novou energii a vitalitu.

Složení

Druh balení
deo s rozprašovačem

O značce Enrique Iglesias

Enrique Iglesias je popový zpěvák španělského původu, který dokáže zaujmout nejen svojí hudbou, ale také jedinečnou kolekcí svých parfémů. Jeho tvorba byla odjakživa inspirovaná španělským temperamentem a romantikou. Stejnou atmosféru Enrique Iglesias přenesl také do svých exkluzivních parfémů, které tak nepostrádají vášeň, jiskru ani šarm.

Svoji první vůni Enrique Iglesias představil v roce 2014 a po velkém úspěchu pokračoval v navrhování své kolekce. Parfémy Enrique Iglesias se vyznačují pečlivým výběrem zdánlivě protikladných ingrediencí, které společně vytvářejí unikátní celek. Originální aromy plné španělského temperamentu a sex-appealu zaujmou nejen fanoušky Enrique Iglesiase, ale také každého, kdo rád vyhledává výjimečné věci.

Recenze Enrique Iglesias Deeply Yours