Elizabeth Arden Brushsada štětců

1×
Elizabeth Arden Brush sada štětců
Elizabeth Arden Brush sada štětců
Doporučená maloobchodní cena
594

Ušetříte 13%
2 ks
519

Kód: ELA0410 | Více než 5 ks skladem
1
Dárek pro vás
S kódem arden25 máte 25% slevu na veškeré produkty od slavné značky Elizabeth Arden.
Zásilkovna
Již zítra pondělí 1. 6. 2020
Osobní odběr
Již zítra pondělí 1. 6. 2020

Popis produktu Elizabeth Arden Brush

Popis:
Sada štětců Elizabeth Arden je zárukou profesionálního nalíčení bez problémů a bez nežádoucího drobení všech práškových dekorativních líčidel. Velký štětec je ideální pro precizní nanášení make-upu a jeho profesionální stínování. Díky jeho zkoseným štětinám dokáže na pleť přenést potřebnou porci líčidel. Sada štětců Elizabeth Arden obsahuje i menší štěteček, který je vhodný pro jednoduché a přesné nanášení make-upu či očních stínů na těžko dostupná místa a záhyby kůže. Je ideální také do cestovní kosmetické tašky. Sada štětců zajišťuje nalíčení bez chyb, které během pár okamžiků zvládne i laik. A výsledek? Jednoduše dokonalý!

Vlastnosti:

  • zajišťuje přesně nanesení pudru i práškových očních stínů
  • díky zkoseným štětinám přenese na pleť dostatek líčidel naráz
  • štětce mají speciální tvar pro přesné líčení

Materiál:

  • umělá vlákna

Jak používat:
Štětce jsou vhodné pro veškerou dekorativní kosmetiku v sypké formě.
Naneste malé množství líčidel na zvolený štětec a aplikujte na pleť. Štětce pravidelně umývejte ve vlažné vodě s mýdlem a nechte důkladně proschnout.

O značce Elizabeth Arden

Americkou značku Elizabeth Arden založila již roku 1910 kanadsko-americká podnikatelka Florence Nightingale Graham a dala jí jméno, které sama používala v obchodním byznyse.

Elizabeth Arden, podnikatelka, poradkyně v oblasti krásy a bojovnice za ženská práva, je dodnes inspirací pro ženy na celém světě. Zářnou historii své značky započala založením svého prvního salonu na 5th Avenue v New Yorku v době, kdy ženy nejen velmi vzácně podnikaly, ale obvyklé nebylo ani používání make-upu.

Elizabeth Arden patřila mezi první, kdo uplatňoval vědecké inovace v kosmetickém průmyslu, a celosvětově slavnou se stala také díky svému holistickému přístupu ke kráse. Již ve 20. letech apelovala na ženy, aby hydratovaly svou pleť, vyhýbaly se pobytu na přímém slunci a každý den cvičily jógu. Kosmetické produkty značky proto usilují o to pleti prospívat, ne ji maskovat.

Produkty Elizabeth Arden činí každý den ženy na celém světě krásnější a sebevědomější a nesou v sobě neúnavného, inovativního ducha zakladatelky značky, oddané usilování o tu nejvyšší kvalitu.

Recenze Elizabeth Arden Brush