E style Magnetic Palettepaleta očních stínů

2×
E style Magnetic Palette paleta očních stínů
E style Magnetic Palette paleta očních stínů
Výprodej
odstín 01 Your Dream 6 x 6 g
409

Kód: EYT0097 | Skladem

Paleta obsahuje: 35 Celebrating White + 29 Sweet Praline + 28 Antic Brown + 26 Eis Frappe + 32 Peach Smoothie + 12 Cocoa 

1
Večerní doručení Brno
pondělí 13. 4. 2020
Osobní odběr
pátek 10. 4. 2020

Popis produktu E style Magnetic Palette

Paletka pro líčení očí E style Magnetic Palette vám otevře možnosti vytváření těch nejúžasnějších variací očního make-upu.

Vlastnosti:

  • umožňuje velmi rozmanité líčení
  • má dlouhotrvající výdrž
  • pro denní i večerní líčení
  • syté pigmenty

Jak používat:
Nanášejte stíny na oční víčka štětečkem, pěnovým aplikátorem nebo bříšky prstů.

O značce E style

Česká firma Chris cosmetics působí na trhu od roku 1992. Zabývá se výrobou, kompletací, distribucí a prodejem dekorativní kosmetiky. Nová řada dekorativní kosmetiky E style byla uvedena na trh v roce 2014. Představuje spojení krásy a elegance s prvotřídní kvalitou a cenovou dostupností. Je určena pro ženy všech věkových skupin, jejichž přirozenou krásu zvýrazňuje.
Firma se zaměřila především na pečlivý výběr jednotlivých komponentů, jež zaručují vysokou kvalitu. Veškeré produkty E style jsou podrobovány laboratornímu testování a přísným kontrolám v souladu s evropskými normami a legislativou EU. Produkce plně respektuje životní prostředí, testy nejsou prováděny na zvířatech a výrobky neobsahují složky živočišného původu.
Společnost Chris cosmetics je zapojena do systému EKO KOM. Vyzkoušejte kvalitní líčení z řady E style, a buďte krásná každý den!

Recenze E style Magnetic Palette