Dr Irena ErisPlatinum Men 24 h Protection noční regenerační krém pro unavenou pleť

Dr Irena Eris Platinum Men 24 h Protection noční regenerační krém pro unavenou pleť
Dr Irena Eris Platinum Men 24 h Protection noční regenerační krém pro unavenou pleť
Doprava zdarma
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
1 033

Ušetříte 9%
50 ml
930

Skladem | Kód: DRI1831
1
U Vás kurýrem PPL
Již zítra pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
úterý 7. 12. 2021

Vlastnosti:

  • přípravek je speciálně vyvinut pro potřeby mužské pleti

Vlastnosti

Konzistence
krém
Typ pleti
citlivá, pro všechny typy pleti
Účinek
zklidnění, rozjasnění, revitalizace, výživa
Ochrana proti slunci
bez SPF
Kdy používat
na noc

Luxusní kosmetika Dr Irena Eris je ztělesněním dobrého vkusu a stylu. Podstatou značky je holistický přístup ke kráse. Tato unikátní kosmetika má vynikající kvalitu, je inovativní, efektivní a velmi luxusní.
Společnost Dr Irena Eris byla založena v roce 1983 doktorkou farmacie, Irenou Eris. Z malé firmy, která měla jen jednoho zaměstnance a jeden druh krému se velice rychle stala expandující společnost se 750 zaměstnanci s nejvyšší úrovní výroby a kontrolou kvality. V současné době má značka Dr Irena Eris ve svém portfoliu více než 550 různých produktů a vyváží je do více než 40 krajin po celém světě.
Značka Dr Irena Eris byla oceněná už 6krát titulem SUPERBRAND, jako jediná kosmetická společnost z TOP 20 mezinárodních značek. V roce 2012, se Dr Irena Eris jako jediná polská a nefrancouzská značka stala členem prestižního sdružení francouzských luxusních značek Comité Colbert.
Úspěšnost výjimečných kosmetických přípravků Dr Irena Eris stojí na vědeckém výzkumu, který používá pokrokové metody testování. Značka Dr Irena Eris uznává nadčasové hodnoty a ideály, jako je úcta k tradici a etika jednání.