Diva & Nice Cosmetics Professional

štětec na rty

Diva & Nice Cosmetics Professional štětec na rty
Diva & Nice Cosmetics Professional štětec na rty
Diva & Nice Cosmetics Professional štětec na rty
MAX 530/11
95

Kód: DIV2056 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Diva & Nice Cosmetics Professional
MAX 530/11 | 95

Popis kosmetiky Diva & Nice Cosmetics Professional

Štětec na rty Diva & Nice Cosmetics Professional vám umožní dokonale a precizně nalíčit vaše rty.

Vlastnosti:

  • rovnoměrně roztírá rtěnku
  • perfektně vytvaruje rty díky přesnému nanesení rtěnky
  • skvěle padne do ruky

Jak používat:
Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na rty dle potřeby. Použijte hranu štětce k vytvoření kontur a plochu štětce k vyplnění rtů.

O značce Diva & Nice Cosmetics

Česká společnost Diva & Nice Cosmetics, která byla založena v roce 1994, se specializuje na prodej dekorativní kosmetiky a příslušenství – labutěnky na pudr, štětce, pinzety, nůžky, make-up houbičky a mnoho dalších.

Filosofie Diva & Nice Cosmetics je jednoduchá – dodávat na trh kvalitní a současně finančně dostupné zboží. Nutno dodat, že tento cíl se jí dlouhodobě daří plnit. Velkou oblibu si získaly například přípravky na oči a nalepovací řasy Diva & Nice Cosmetics. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž designová zrcátka různých tvarů a vzorů.

Diva & Nice Cosmetics se postupem času stala synonymem krásy a přitažlivosti. Její produkty se vyznačují snadnou použitelností a vysokou funkčností. Vyzkoušejte je a uvidíte, že budete nadšeni! Značka Diva & Nice Cosmetics jistě zaujme všechny jedince, kteří touží po perfektním, nepřehlédnutelném vzhledu, často vybírají očima a chtějí podtrhnout svůj osobitý styl.