Přejít na hlavní obsah
Diptyque L'Ombre Dans L'Eau toaletní voda pro ženy
Diptyque L'Ombre Dans L'Eau toaletní voda pro ženy
Diptyque L'Ombre Dans L'Eau toaletní voda pro ženy
Složenírůže, kasie, černý rybíz, bergamot, mandarinka, ambra, pižmo, listy černého rybízu
Druh vůněkvětinová

L’Ombre Dans L’Eau je květinová vůně pro ženy z portfolia francouzské značky nikových (niche) parfémů Diptyque. Filosofie této značky založené v 60. letech třemi přáteli, umělci z různých oborů, se opírá o nehynoucí kreativní vášeň. Vedená širokým a hlubokým parfumérským dědictvím, značka Diptyque i po několika dekádách vytváří s neslábnoucím kreativním zápalem olfaktorická díla, která sobě nemají v parfumérském světě rovno. Toaletní voda Diptyque L’Ombre Dans L’Eau nabízí originální, nádhernou a evokativní vůni, inspirovanou anglickou zahradou.

Vůni L’Ombre Dans L’Eau vytvořil pro značku Diptyque slavný francouzský návrhář parfémů Serge Kalouguine. Již poetický název toaletní vody, který se dá přeložit jako „Stín ve vodě“, naznačuje, že se jedná o zcela výjimečnou, úchvatně evokativní vůni. Kouzlo Diptyque L'Ombre Dans L'Eau je založeno na neobvyklé a nádherné harmonii listů černého rybízu a bulharské růže. Jak sami tvůrci uvádí, vůně L’Ombre Dans L’Eau připomíná procházku v anglické zahradě, plné okvětních lístků bulharské růže a keřů černého rybízu. Šťavnaté tóny laskavě osvěžují idylickou venkovskou atmosféru…

Ve vonné kompozici Diptyque L’Ombre Dans L’Eau nalezneme kromě bulharské růže a listů černého rybízu akordy plodů černého rybízu, bergamotu, mandarinky, pižma a ambry. Celkové aroma, harmonicky propojující zelené, aromatické, ovocné a růžové stránky s jemně pikantními a svěžími aspekty, je zelené, svěží, živoucí a povzbudivé, s lehkým dotekem kouzelné, hořkosladké melancholie. Nesmírně originální a absolutně nádhernou toaletní vodou L’Ombre Dans L’Eau značka Diptyque dokazuje, že si právem zaslouží obdiv i těch nejnáročnějších znalců nikových parfémů.

Diptyque L’Ombre Dans L’Eau si navždy získá především milovnice svěžích květinových vůní s výraznými zelenými, aromatickými a ovocnými stránkami. Tato kouzelná toaletní voda osloví také všechny znalkyně špičkových parfémů, které dokáží ocenit skutečnou kvalitu, založenou na tradici a kreativitě, a emoce v pozadí vůně. Svou nositelku toaletní voda L’Ombre Dans L’Eau zahalí do nádherně svěží vůně s poutavým, lehce melancholickým dotekem a vezme ji na olfaktorickou výpravu do svěží a idylické anglické zahrady. Hodí se na denní i večerní nošení po celý rok, nejlépe ale vynikne za jarních a letních dnů.

Vášeň značky Diptyque k  uměleckému mistrovství se projevuje nejen ve výjimečných vůních, ale také v jejich luxusním balení. Unikátní, elegantní flakony jsou vzorovou ukázkou řemeslného umění. V případě toaletní vody Diptyque L’Ombre Dans L’Eau zdobí typické oválné logo na průzračném, zaobleném flakonu motiv tematické kresby. Obohaťte svou kosmetickou výbavu o toaletní vodu od luxusní značky s mnohaletou tradicí a zamilujte se do vůně růže a listů černého rybízu v unikátní kompozici. Díky vytříbené kvalitě a originalitě vůně a úchvatnosti designového flakonu doplněného elegantní bílou krabičkou je L’Ombre Dans L’Eau také dokonalým dárkem pro ženu, které chcete dopřát něco skutečně výjimečného.

Diptyque L’Ombre Dans L’Eau – svěží, živoucí a povzbudivá toaletní voda s bulharskou růží a listy černého rybízu v hlavních rolích.

DiptyqueL'Ombre Dans L'Eau toaletní voda pro ženy

2×
100 ml
3 615

Skladem | 3 615,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: DIP0680
1
Večerní doručení Brno
Již zítra pátek 19. 4. 2024
Osobní odběr
Již zítra pátek 19. 4. 2024