Curaprox Holder Mono UHS 413profesionální hliníkový držák mezizubních kartáčků

Curaprox Holder Mono  UHS 413 profesionální hliníkový držák mezizubních kartáčků
Curaprox Holder Mono  UHS 413 profesionální hliníkový držák mezizubních kartáčků
profesionální hliníkový držák mezizubních kartáčků
242

Kód: CUR0272 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra úterý 2. 6. 2020
Osobní odběr
středa 3. 6. 2020

Popis produktu Curaprox Holder Mono UHS 413

Držák na kartáčky Curaprox Holder Mono UHS 413 zlepší dosah kartáčku a vám tak usnadní čištění mezizubních prostor.

Složení:

  • hliník

O značce Curaprox

Víte, že zdravé zuby i dásně jsou pro celkové zdraví našeho těla klíčové? Švýcarská značka Curaprox rozhodně ano. Už více než 40 let se specializuje na dentální hygienu a její produkty prostě fungují. Vyzkoušejte i vy zubní kartáčky a další špičkové nástroje zubní péče, kterou svět zkrátka miluje.

Ve spolupráci s dentálními odborníky vyvíjí značka to nejlepší pro péči o ústní dutinu již od roku 1972. Zubní kartáček Curaprox je jednoduchý, ale o to účinnější a dnes platí za legendu. Obvyklý nylon zde nahrazují extra měkká patentovaná CUREN® vlákna, které doplňuje rovný střih a vysoká hustota. Právě ta se u jednotlivých typů kartáčků liší. Mezi nejpopulárnější patří ultra jemný Curaprox 5460, který je šetrný i k těm nejcitlivějším dásním.

V nabídce nechybí ani zubní pasta Curaprox nebo mezizubní kartáčky Curaprox, které skvěle pár pohyby dotáhnout očistu zubů k naprosté dokonalosti. A pokud ještě pořád váháte, tak se nechte zlákat hravým a barevným designem kartáčků a pravidelně si užijte i jejich speciální vánoční nebo valentýnské edice.

Recenze Curaprox Holder Mono UHS 413