Cuba Jungle Snake dárková sada pro ženy IV.

Cuba Jungle Snake dárková sada pro ženy IV.
Cuba Jungle Snake dárková sada pro ženy IV.

Kód: CUB01548 | Toto zboží není momentálně k dispozici

parfémovaná voda 100 ml + parfémovaná voda 35 ml + deospray 200 ml + tělové mléko 120 ml

Popis Cuba Jungle Snake
Složení

Podpořte intenzitu své oblíbené vůně. Dámský parfémový set Cuba Jungle Snake obsahuje kromě vůně samotné i pečující kosmetiku, která prodlouží váš smyslový prožitek.

Sada obsahuje:

  • parfémovaná voda 100 ml
  • parfémovaná voda 35 ml
  • deospray 200 ml
  • tělové mléko 120 ml

Důležitá upozornění:

Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou kůži. Zabraňte styku s očima.

Hořlavé.

Celý text

Složení

Druh vůně
květinová
Typ sady
dárková sada

O značce Cuba

Parfémy Cuba | Cuba - vůně, insiprace a originality. Značka Cuba obohacuje svět vůní o naprosto originální, vysoce kvalitní a cenově dostupné francouzské parfémy pro muže i ženy. Nabídka parfémů Cuba vždy odpovídá nejnovějším světovým trendům, které prezentuje v úchvatně originálních flakonech a pod inspirujícími názvy.
Producenti parfémů značky Cuba nevynechají jedinou významnou událost v oboru vůní, navštěvují veletrhy parfémů v Paříži, Boloni, Sao Paulu či Moskvě a do svých vůní, následujících módní trendy, vkládají inspiraci ze svých cest.
Parfémy Cuba mají vždy originální a krásné flakony inspirované slavnými kubánskými doutníky. Libozvučné názvy vůní, jako Cuba Carnaval, Cuba mexico Maya či Cuba City Holywood, naznačují, že se jedná o vůně pro milovníky originality s širokými obzory. Pánské vůně Cuba mají příjemnou kompozici od svěžích až po orientální s tóny tabáku. Dámské pak ukrývají romantické tóny květin či svěží vůni citrusů.
S parfémy značky Cuba čerpáte inspiraci všemi smysly.

Recenze Cuba Jungle Snake