Celine Dion 10 Years Anniversarytoaletní voda pro ženy

1×
Celine Dion 10 Years Anniversary toaletní voda pro ženy 100 ml
Celine Dion 10 Years Anniversary toaletní voda pro ženy 100 ml
100 ml

Kód: CDN0181 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
K nákupu čehokoliv nad 1 200 Kč získáte zdarma čistící gel na ruce ve velikosti 125 ml.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis parfému Celine Dion 10 Years Anniversary
Složení

Celine Dion 10 Years Anniversary je toaletní voda pro ženy květinového a ovocného původu. Vášnivá, jemná a průsvitná vůně plná dřevitých tónů a vybraných složek, které se stanou vyznáním lásky a smyslnosti. Okuste teplé tóny v průsvitném obalu, jež budou diktovat kvalitu vašeho všedního dne.

Toaletní voda Celine Dion 10 Years Anniversary vám umožní zažívat mystické pocity odhodlání a otevřenosti. Aplikujte na své krásné tělo bergamot, brambořík nebo fialku a očekávejte nadměrný zájem o svoji osobu. Zvolte ideální vonnou kompozici pro významné společenské události.

Luxusní flakónek toaletní vody pro ženy Celine Dion 10 Years Anniversary má jednoduchý, avšak velice propracovaný tvar. Jeho vzhled odpovídá esenciálně výrazné vůni, která se skrývá uvnitř. Zažijte konečně pocit radosti a nespoutanosti s dlouhotrvající intenzitou.

Složení

Druh vůně
ovocná, květinová

O značce Celine Dion

Celine Dion je jednou z nejúspěšnějších zpěvaček současnosti. Kanadská rodačka vyrostla v početné rodině hudebníků a svůj pěvecký talent zúročovala už od dětství. Světovou slávu si dobyla v pouhých 12 letech a od té doby vydala mnoho nahrávek, mezi které se řadí i ta vůbec nejslavnější – úvodní píseň k filmu Titanic z roku 1997, za kterou Dion obdržela čtyři ceny Grammy, Oscara a Zlatý glóbus.

V roce 2005 spojila nadaná umělkyně své síly s kosmetickou společností Coty a pod svým jménem začala prodávat parfémované a toaletní vody. Jejím prvním počinem byla vůně Belong založená na tónech bavlníku, pivoňky a bergamotu. Dnes parfémy Celine Dion na kontě více než 15 vůní.

Recenze Celine Dion 10 Years Anniversary1