Celine Dion10 Years Anniversary toaletní voda pro ženy

 • Celine Dion 10 Years Anniversary toaletní voda pro ženy
 • Celine Dion 10 Years Anniversary toaletní voda pro ženy 1
 • Celine Dion 10 Years Anniversary toaletní voda pro ženy 2
 • Celine Dion 10 Years Anniversary toaletní voda pro ženy 3
 • Celine Dion 10 Years Anniversary toaletní voda pro ženy 4
 • Celine Dion 10 Years Anniversary toaletní voda pro ženy 5
 • Celine Dion 10 Years Anniversary toaletní voda pro ženy 6
   více

  Varianty Celine Dion 10 Years Anniversary

  • Celine Dion 10 Years Anniversary toaletní voda pro ženy 100 ml toaletní voda pro ženy 100 ml 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   Kód: CDN0181

  Nahoru

  Popis parfému Celine Dion 10 Years Anniversary

  Hodnocení

  Vzhled flakonu

  Výdrž vůně

  Intenzita

  Celkový dojem

  Celine Dion 10 Years Anniversary je toaletní voda pro ženy květinového a ovocného původu. Vášnivá, jemná a průsvitná vůně plná dřevitých tónů a vybraných složek, které se stanou vyznáním lásky a smyslnosti. Okuste teplé tóny v průsvitném obalu, jež budou diktovat kvalitu vašeho všedního dne.

  Toaletní voda Celine Dion 10 Years Anniversary vám umožní zažívat mystické pocity odhodlání a otevřenosti. Aplikujte na své krásné tělo bergamot, brambořík nebo fialku a očekávejte nadměrný zájem o svoji osobu. Zvolte ideální vonnou kompozici pro významné společenské události.

  Luxusní flakónek toaletní vody pro ženy Celine Dion 10 Years Anniversary má jednoduchý, avšak velice propracovaný tvar. Jeho vzhled odpovídá esenciálně výrazné vůni, která se skrývá uvnitř. Zažijte konečně pocit radosti a nespoutanosti s dlouhotrvající intenzitou.

  Nahoru

  O značce Celine Dion

  Spojení hvězd šoubyznysu se světem parfémů bývá poměrně časté. Výjimkou není ani slavná kanadská zpěvačka, interpretka nezapomenutelného hitu z filmu Titanic, Céline Dion. Jištěná smlouvou se společností Coty Inc. vyrazila v roce 2004 se svým prvním parfémem Celine Dion Notes dobýt trh s vůněmi. Parfémy Celine Dion jsou poctivé, stejně jako samotná zpěvačka. Vyznačují se osobitými harmonickými vůněmi, které pokrývají spektrum od lehkých květinových, až po hřejivější orientální kompozice. Prvotnímu rozhodnutí Céline Dion nabídnout svoji značku širokému okruhu zákaznic, je přizpůsobena i velmi příznivá cena. Za dostupnou investici získávají zákaznice velmi kvalitní, krásně balený parfém, který mohou úspěšně používat pro denní nošení i k výjimečnějším příležitostem. Dámské parfémy Celine Dion nepostrádají fantazii, šarm a osobité kouzlo, a proto se staly úspěšnými a oblíbenými mezi ženami nejrůznějšího věku a společenského postavení. V parfémech Celine Dion jakoby se odrážel i její život a poselství, že překážky se dají a mají překonávat. Céline se narodila do početné nemajetné rodiny, kde však byla láska k hudbě naprosto běžnou součástí života. Osudovým se pro ni stalo setkání s producentem René Angélilem, který se stal jejím partnerem na poli pracovním a časem i soukromém. Jedním z nedávných počinů Céline Dion je moderní květinově ovocná vůně Celine Dion Signature. Parfém vzdává hold všem charismatickým, okouzlujícím ženám, se zdravým sebevědomím a velkou životní energií. Vůně se vám otevře jiskřivými tóny ledové hrušky, šťavnaté švestky a svěžího šťavnaté jablka. Následuje květinové srdce s brilantní mimózou a opojným jasmínem. Podstatu sofistikované smyslné ženy dotahuje bohaté jantarové a teplé pižmo. V nabídce dámských parfémů Celine Dion najdete další velmi populární vůně, jako jsou, Celine Dion Chic, Celine Dion Pure Brilliance nebo Celine Dion Sensational. Parfémy Celine Dion si oblíbí ženy, které chtějí být středem pozornosti, ale zároveň působí velmi přirozeně, sofistikovaně a vyrovnaně. Vůně jsou bez výjimky uzavřeny v atraktivních flakónech, které ještě podtrhují jejich přitažlivost. Parfémy Celine Dion akcentují vaši ženskost a spolehlivě vás podpoří ve všem, co právě děláte.

  Nahoru

  Videa k Celine Dion 10 Years Anniversary

  Nahoru

  Hodnocení Celine Dion 10 Years Anniversary

  • 26. listopadu 2016
   Lucie

   Báječná vůně

  Co si o Celine Dion 10 Years Anniversary myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší