Přejít na hlavní obsah
Burberry
Burberry
Burberry
Praktická velikost vhodná na cesty.
Cestovní balení
Hlava
bergamot, citron, grep, rozmarýn
Srdce
čaj, fialka, hedion, máta, šalvěj, vodní tóny
Základ
ambra, Iso E Super, dubový mech
Druh vůněaromatická, dřevitá

Co se vám vybaví když se řekne Velká Británie? Je to čaj o páté, whisky, černé taxíky, fish and chips a ikonické telefonní budky? Nebo snad nádherná příroda, typická architektura a elegantní styl místních gentlemanů? Pánská toaletní voda Mr. Burberry Indigo vás přenese na divoké britské pobřeží, které je dokonalým útočištěm před každodenním shonem rušného velkoměsta. 

  • svěží aromaticky dřevitá vůně
  • pro nenuceně elegantního muže
  • ideální na každodenní nošení

Složení vůně
Úvod je explozí osvěžujícího citronu, grapefruitu a bergamotu, které doplňuje aromatická vůně rozmarýnu. Po chvíli se projeví důmyslně sestavené srdce z máty, čaje, šalvěje, jiskřivých vodních akordů a hedionu, jehož aromatický charakter podkresluje svůdná fialka. Základem vonné kompozice je mužný dubový mech, jemná složka Iso E Super a hřejivá ambra.

Příběh vůně
Toaletní voda Mr. Burberry Indigo byla uvedena na trh roku 2018. Je jako stvořená pro moderního muže, který je za každé okolnosti sám sebou. Nepotřebuje si na nic hrát a vychutnává si chvíle, kdy se neplánovaně vydá na cestu z hektického města, aby načerpal novou sílu a myšlenky. Inspirací pro tuto vůni byl ikonický trenčkot Burberry, který doplňuje ležérní vzhled moderního muže. 
 

30 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: BUR07610
Pošleme vám vzorek na vyzkoušení. Pokud vám nesedne, můžete velké balení bezplatně vrátit. Více o službě