Bourjois Sourcil Precision tužka na obočí

9×
Bourjois Sourcil Precision tužka na obočí
Bourjois Sourcil Precision tužka na obočí
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
189

Ušetříte 38%
odstín 03 Chatain 1.13 g
116

Kód: BOU0544 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra středa 16. 6. 2021
Osobní odběr
Již zítra středa 16. 6. 2021

Popis Bourjois Sourcil Precision
Vlastnosti

Tužka na obočí Bourjois Sourcil Precision vám umožní dokonale vykreslit tvar obočí, upravit jej a dotvořit tak celkový vzhled, který vydrží až 16 hodin.

Vlastnosti:

  • umožňuje obočí upravit a vytvarovat
  • zajišťuje přirozeně vypadající efekt
  • snadno se používá díky měkké textuře
  • kartáček na víčku obočí rozčeše a upraví jeho tvar

Složení:

  • přírodní karnaubský vosk – zajišťuje dlouhotrvající efekt

Jak aplikovat:
Začněte obočí konturovat krátkými tahy z vnitřní strany od kořene nosu. Postupně přejděte až k vnější straně a vyplňte celé obočí. Poté kartáčkem obočí pročešte a upravte do požadovaného tvaru.

Vlastnosti

Odstín
hnědý
Barva
hnědá

O značce Bourjois

Se značkou Bourjois snadno dosáhnete proslulého pařížského stylu a elegance, ale stále plně vyjádříte svou individualitu. Její chytré kosmetické produkty a inovace zjednodušují ženám každodenní zkrášlující rituály a zároveň dávají prostor vlastní kreativitě.

Kosmetika Bourjois se zrodila ve francouzském světě divadla a umění v roce 1863. Vše začalo u herce Josepha-Alberta Ponsina, který vyráběl líčidla pro své kolegy. Zájem brzy přesáhl divadelní prkna a Bourjouis make-up se tak pro svou kvalitu, praktičnost a elegantní design proslavil po celé Paříži.

I v současnosti pokračuje značka v tradici produktů, jejichž používání je snadné, zábavné a jsou pořád po ruce. Bourjois řasenka tak stále zvýrazňuje pohled až k dramatičnosti a Bourjois make-up Healthy Mix zase spolehlivě rozjasní tvář. Už dávno však značka není propojená jen s Francouzkami, ale se všemi ženami po celém světě.

Recenze Bourjois Sourcil Precision9