Skip to main content

Bois 1920Come L'Amore toaletní voda unisex

Bois 1920 Come L'Amore toaletní voda unisex
Bois 1920 Come L'Amore toaletní voda unisex
Rozbalený produkt, který může být lehce použitý nebo bez původního obalu.
Rozbaleno
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
4 860

Ušetříte 32%
100 ml
3 281

1 ks skladem | Kód: BOS00375

Rozbalený produkt, který může být lehce použitý nebo bez původního obalu.

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Come L’Amore je květinová pižmová vůně pro muže a ženy od italské značky nikových (niche) parfémů Bois 1920, založené původně v roce 1920 Guidem Galardim a znovu oživené v roce 2005 jeho vnukem Enzem. Každý z vonných výtvorů značky je unikátní, zrozený na základech dávné tradice s důrazem na špičkovou kvalitu surovin a jejich vonný charakter. Výjimkou není ani toaletní voda Come L’Amore, představující smyslnou vůni bílých květů v úchvatné kompozici plné života.

Vonná kompozice Bois 1920 Come L’Amore se v hlavě otevírá akordy mandarinky, frézie, čaje a švestky. V srdci zavoní jasmín, gardénie, šeřík, lilie, růže a růžový pepř a základ sestává z tónů pižma, cedru, sturače (styrax) a benzoinu. Celkové aroma, nápaditě propojující výrazně dominantní bílou květinou stránku s dalšími květinovými, pižmovými, balzámovými a dřevitými aspekty, dokonale dostává svému názvu („jak milovat“). Svou současně něžnou a svůdně smyslnou vůní plnou života toaletní voda Come L’Amore zobrazuje živoucí a nezapomenutelné smyslové zážitky z magických milostných setkání.

Toaletní voda Come L’Amore, živoucí, svůdná, něžná a naprosto neodolatelná, se hodí pro denní i večerní nošení po celý rok. Nadchne především milovníky květinových pižmových vůní, zejména těch s bílými květy v hlavní roli. Vyzkoušet by ji měl také každý, kdo dokáže u parfémů ocenit skutečně špičkovou kvalitu a originalitu. Svého nositele Bois 1920 Come L’Amore vždy zahalí do nádherně něžně svůdného aroma a spolehlivě zajistí obdivnou pozornost okolí.

Kromě neodolatelné vůně nadchne Come L’Amore také balením. Všechny vůně značky Bois 1920 se světu představily v unikátních designových flakonech, které jsou pravými klenoty, stejně jako jejich nápadité uzávěry a luxusní krabičky. Výjimkou není ani toaletní voda Come L’Amore, v jejímž případě světlý mléčně zbarvený flakon zdobí stříbřitý metalický uzávěr a doplňuje jemně, taktéž stříbřitě zdobená krabička. Toužíte-li po vůni, která je v každém ohledu mistrovským dílem, nebo chcete obdarovat své blízké naprosto luxusním vonným dárkem, Bois 1920 Come L’Amore je tou pravou volbou.

Bois 1920 Come L’Amore – něžná a svůdně smyslná vůně nezapomenutelných emotivních zážitků, plná života.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
čaj, švestka, frézie, mandarinka
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růžový pepř, šeřík, růže, gardénie, lilie, jasmín
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
benzoin, cedr, pižmo, sturač
Druh vůně
květinová, dřevitá

Bois 1920 jsou nadčasové nekonvenční vůně inspirované atmosférou 20. let, kdy ve Spojených státech byla na každém rohu slyšet jazzová hudba, a vznikaly nové umělecké směry. Právě tato doba uchvátila zakladatele značky Enza Galardiho, který úspěšně pokračuje v parfemářské tradici své rodiny.
Značka Bois 1920 vznikla v roce 2005 a od té doby získala již řadu ocenění. Luxusní parfémy Bois 1920 jsou vyráběné jen z těch nejušlechtilejších surovin, které vám umožní vychutnat si skutečný čichový požitek. Vůně Bois 1920 se vyznačují skvělou výdrží a velice intenzivním aroma, které je velmi originální a nenapodobitelné. Jedinečné jsou také flakony parfémů Bois 1920, pro které je typická jednoduchost a netradiční volba materiálů. Luxusní parfémy Bois 1920 nadchnou nejen opravdové znalce vůní, ale také každého, kdo hledá originalitu a vytříbenost.