Biotherm Biosource Mousse Micellairečisticí pěna pro všechny typy pleti

2×
Biotherm Biosource Mousse Micellaire čisticí pěna pro všechny typy pleti
Biotherm Biosource Mousse Micellaire čisticí pěna pro všechny typy pleti
150 ml
569

Kód: BIO0591 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Biotherm Biosource Mousse Micellaire
Vlastnosti

Popis:
Biotherm Biosource čisticí pěna pro všechny typy pleti šetrně odličuje make-up a odstraňuje nečistoty. Čisticí voda, která má schopnost proměnit se v lehoučkou pěnu, posiluje strukturu pleti, zatímco důkladně čistí nečistoty a mastnotu. Velmi jemné složení s termálním planktonem pleť ošetřuje a vyživuje bez vysoušení. Biotherm Biosource čisticí pěna pro všechny typy pleti navozuje okamžitý pocit osvěžení, zatímco jemná textura hýčká všechny typy pleti včetně citlivé. Složení neobsahuje parabeny ani mýdlo, které často dehydratuje pleť.
 
Účinky:

  • odličuje
  • čistí nečistoty
  • posiluje pleť
  • osvěžuje

Složení:

  • termální plankton – jemně ošetřuje a vyživuje pleť

Typ pleti:
Vhodné pro všechny typy pleti.
 
Jak aplikovat:
Přiměřené množství pěny naneste na pleť. Důkladně opláchněte. Vyhněte se kontaktu s očima.

Vlastnosti

Konzistence
pěna
Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce Biotherm

Biotherm představuje harmonické souznění člověka s přírodou. Ponořte se do vodního světa této jedinečné kosmetiky.

Značka Biotherm je inspirována silou termálních pramenů, minerálů a dalších bioaktivních látek. Jedinečné složení jejích produktů čerpá energii zejména z vody jako přírodního živlu, který stál na samém počátku života.

O účincích přírodního pramene v Pyrenejích se vědělo celá staletí. Někteří věřili, že se jedná o pramen věčného mládí. V 50. letech minulého století však byla zpozorována na povrchu tohoto pramene zvláštní látka, jejíž mimořádné vlastnosti prokázal i následný výzkum Dr. Jose Julliena. Ten spojil své poznatky se zkušenostmi kosmetičky Janine Marissal a společně položili základy značky Biotherm.

Voda je díky své jedinečné biologické charakteristice v optimální souhře s pokožkou člověka, a tím má schopnost ji výjimečným způsobem regenerovat a chránit. Dnes Biotherm reprezentuje jednu z nejkvalitnějších péčí o pleť a pokožku, stejně jako svěží a okouzlující vůně s přírodními akcenty. Otestujte sílu vody i vy.

Recenze Biotherm Biosource Mousse Micellaire2