Přejít na hlavní obsah
Bentley Momentum Unlimited toaletní voda pro muže
Bentley Momentum Unlimited toaletní voda pro muže
Bentley Momentum Unlimited toaletní voda pro muže
Hlava
grep, zelené jablko, kardamom
Srdce
cedr, vetiver, santalové dřevo
Základ
kůže, pižmo, ambroxan
Druh vůněaromatická, dřevitá

Energická vůně pro muže s nádechem kůže a dřeva

Proměňte každý okamžik své cesty ve výjimečnou chvíli. Toaletní voda pro muže Bentley Momentum Unlimited je svěží a moderní vůně pro městské cestovatele. Představuje muže cestujícího za obchodem nebo zábavou, který si užívá maximálního luxusu a svobody. Je úspěšný, energický, má styl. Inspirován výzvou a limitem je pro něj jen nebe. Je stále v pohybu, ale ví, jak žít přítomným okamžikem. Takový je muž Bentley Momentum Unlimited.

  • kořenitá vůně
  • svěží vůně pro muže
  • za vůní stojí parfémář Michel Almairac

Složení vůně:
Vrchní tóny oslavují svěžest grapefruitu, energii zeleného jablka a pikantní vůni kardamomu, které hned na úvod vytvářejí živou a osvěžující atmosféru. Ve středních tónech se pak projevuje síla cedrového dřeva, hloubka vetiveru a teplý závan santalového dřeva. Ty jsou inspirované luxusním interiérem motorových vozů Bentley a přidávají vůni charakter a stabilitu. Základní tóny vůně jsou zjemněné elegantní kůží, pižmem a bohatým ambroxanem.

Příběh vůně:
Flakon toaletní vody pro muže Bentley Momentum Unlimited je inspirovaný vznosným vertikálním panoramatem moderní metropole a odráží její výrazné a živé vůně. Vysoký a obdélníkový flakon, broušený jako smaragdový diamant, je vyroben z luxusního těžkého skla. Zepředu i zezadu je obložen interpretací charakteristického vroubkování značky. Lesklé stříbrné destičky pokrývají láhev od dna až po hrdlo a dodávají flakonu hmatatelnost a nápadně grafický styl. V kontrastu s tím je láhev korunována hladkým stříbrným uzávěrem.

BentleyMomentum Unlimited toaletní voda pro muže

8×
Výprodej
Doprava zdarma
100 ml
697

Skladem | 697,00 / 100 ml, vč. DPH | Minimální cena 710 Kč
| Kód: BTL03318
1
Expresní doručení po Brně
Již dnes 16:30 - 20:30
Osobní odběr
Již zítra pátek 31. 5. 2024