Přejít na hlavní obsah

Okouzlete všechny kolem: dokonalé kouřové líčení s Buxom

Užijte si kouzlo unikátních kouřových očních linek a oblíbených přirozeně růžových rtů pro naprosto dokonalý vzhled. Tato důmyslná kombinace spojuje nadčasovou eleganci výrazně namalovaných očí s jemně lesklými rty, a nabízí tak rovnováhu mezi dramatickým a nenápadným vzhledem.

Ve světě make-upu nenajdete moc looků, které by upoutaly pozornost tak jako elegantní kouřové líčení. Tento styl rozhodně nikdy nevyjde z módy. Teď si ho můžete zkusit vytvořit doma díky produktům značky Buxom, a zdokonalit tak své kosmetické dovednosti.

Na tento look se vám hodí

KROK 1

Naneste oční linky Buxom Power Line™ Lasting Eyeliner co nejblíže k vnitřní linii horních i dolních řas, a vykouzlete tak krásné kočičí oko. Pomocí zabudovaného štětečku je rozetřete, aby vznikl kouřový efekt. Dopřejte horním i dolním řasám několik vrstev voděodolné řasenky Buxom Lash Mascara Waterproof Volumizing pro úžasně hustý vějíř řas.

KROK 2

Na rty použijte tužku na rty Buxom Power Line™ Lip Liner v odstínu smooth spice. Do středu rtů naneste balzám na rty Buxom Power-full Plump Lip Balm v odstínu big o. Nakonec aplikujte krém na rty Buxom Full-On™ Lip Cream v odstínu white russian pro sametově hebké, plné a lesklé rty.