Aussie Boost Me Up! suchý šampon pro jemné a zplihlé vlasy

8×
Aussie Boost Me Up! suchý šampon pro jemné a zplihlé vlasy
Aussie Boost Me Up! suchý šampon pro jemné a zplihlé vlasy
180 ml

Kód: AUS1445 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

Popis Aussie Boost Me Up!
Vlastnosti

Splihlé vlasy bez života a žádný čas na zdlouhavé mytí a foukání? Suchý šampon pro jemné a zplihlé vlasy Aussie Boost Me Up! vašim vlasům okamžitě dodá svěžest, objem a šmrnc! Pokud i vy patříte k početné skupině žen po celém světě, jejichž vlasy by 3. den po umytí potřebovaly opět důkladnou očistu, pak právě tento šampon je přesně pro vás. Prodlužte si pocit svěžích vlasů, jako byste je právě umyla.

Vlastnosti:

  • složení absorbuje mastnotu a dodá vlasům okamžitou svěžest
  • vlasy nadzvedne u kořínků a dodá jim sexy objem
  • nezanechává bílé stopy ve vlasech
  • nevysušuje pokožku hlavy
  • vlasy příjemně provoní ovocem a létem

Jak aplikovat:
Předkloňte se a současně vlasy přehoďte, aby visely směrem k zemi. Jednou rukou rozdělujte vlasy do jednotlivých sekcí a druhou rukou rovnoměrně nastříkejte přiměřené množství suchého šamponu primárně ke kořínkům vlasů. Vlasy přehoďte zpátky a upravte tak jak jste zvyklá.

Vlastnosti

Typ vlasů
jemné vlasy
Typ pokožky hlavy
mastná pokožka hlavy
Problém s vlasy
mastné vlasy

O značce Aussie

Značka Aussie, která byla založena v roce 1979 americkým podnikatelem Tomem Redmontem, patří do portfolia světoznámé společnosti Procter & Gamble. Specializuje se na výrobu a prodej špičkové vlasové kosmetiky, určené pro zákazníky všech věkových kategorií. Aussie věří, že kvůli krásnému účesu nutně nemusíte navštěvovat kadeřníka ani trávit hodiny času v koupelně. Úplně stačí mít ty správné přípravky.

Samostatnou zmínku si zaslouží stylingové spreje a gely, s jejichž pomocí svým vlasům bleskově dáte požadovaný tvar. Nebo potřebujete vlasy spíš hydratovat, posílit, opravit? Žádný problém – Aussie má řešení i pro vás.

Kosmetika Aussie je nejen mimořádně účinná, ale také bezpečná. Značka Aussie jistě zaujme všechny jedince, kteří jsou neustále zaneprázdnění, chtějí každý den vypadat a cítit se co možná nejlépe a shánějí kvalitu za rozumnou cenu.

Recenze Aussie Boost Me Up!8