Ashleigh & Burwood LondonLamp Fragrance Moroccan Spice náplň do katalytické lampy

10×
Ashleigh & Burwood London Lamp Fragrance Moroccan Spice náplň do katalytické lampy
Ashleigh & Burwood London Lamp Fragrance Moroccan Spice náplň do katalytické lampy
500 ml
470

Kód: ABL0011 | Skladem

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

1
U Vás kurýrem PPL
středa 29. 9. 2021
Osobní odběr
Již dnes

Popis Ashleigh & Burwood London Lamp Fragrance Moroccan Spice
Složení

Také jste si zamilovaly katalytické lampy, které vzduch v domácnosti nejen dokonale vyčistí, ale také příjemně provoní? Náplň Ashleigh & Burwood London Lamp Fragrance Moroccan Spice si vás získá svou jedinečnou vůní marockého koření. To se s v ní bohatě snoubí například s hřejivými tóny medu či pomerančem a dřevitý základ pak celé kompozici dodává mimořádnou hloubku.

Vlastnosti:

  • aktivně čistí vzduch v domácnosti
  • přibližně po 20 minutých interiér provoní
  • podporuje vytvoření pohodové atmosféry
  • používá se spolu s katalytickou lampou
  • hoří přibližně po dobu 10 hodin

Jak používat:
Náplň Lamp Fragrance Moroccan Spice používejte spolu s katalytickou lampou Ashleigh & Burwood London. Sundejte z ní obě víčka, vyjměte knot a pomocí trychtýře vlijte náplň. Poté do lampy vraťte knot i obě víčka a po dobu 20–30 minut nechte knot namáček. Zapalte kamínek na knotu, po 23 minutách hoření ho sfoukněte, a nakonec ho překryjte ozdobným víčkem.

Složení

Složení
agarové dřevo, zemité tóny, med, muškátový oříšek, pomeranč, pryskyřice, santalové dřevo
Druh bytové vůně
kořenitá

O značce Ashleigh & Burwood London

Chcete svůj domov zútulnit něčím krásným a originálním? Pořiďte si jednu z jedinečných, ručně vyrobených katalytických lamp z dílny Ashleight & Burwood. Nejenže se stanou nádhernou ozdobou do interiéru, ale také pročistí vzduch a získají si vás rafinovanými vonnými kompozicemi.

Z vášně pro krásné vůně se roku 1993 zrodila malá rodinná firma Ashleigh & Burwood London, která se sice stále rozrůstá, ale po celou dobu existence je věrná svým hodnotám. Vše dělá s mimořádnou pečlivostí, nebojí se spojovat tradice s inovací, a navíc spolupracuje s předními světovými parfémáři.

Pokud se i vy řadíte mezi milovníky jedinečných bytových doplňků, pak vás překrásné katalytické lampy Ashleigh & Burwood, jistě nenechají chladnými. Můžete asi ale vybrat také z řady vonných svíček, tyčinek nebo difuzérů, ke kterým si můžete pořídit i náhradní tyčinky. Ti, kdo jsou často na cestách, pak od Ashleigh & Burwood jistě uvítají také vůně to auta.

Recenze Ashleigh & Burwood London Lamp Fragrance Moroccan Spice10