Artdeco 2 in 1 Brow Perfectorštětec na obočí oboustranný

1×
Artdeco 2 in 1 Brow Perfector štětec na obočí oboustranný
Artdeco 2 in 1 Brow Perfector štětec na obočí oboustranný
Doporučená maloobchodní cena
259

Ušetříte 17%
štětec na obočí oboustranný
214

Kód: ART3226 | 4 ks skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 30. 3. 2020

Popis produktu Artdeco 2 in 1 Brow Perfector

Oboustranný štětec na úpravu obočí Artdeco Scandalous Eyes Perfect Brow vám umožní dosáhnout vždy dokonale definovaného, trendy obočí.

Vlastnosti:

  • spirálovitý kartáček umožňuje vyčesat obočí do žádaného tvaru
  • zkosený štěteček zaručuje snadné vykreslení chloupků obočí
  • je vhodný na aplikaci sypkých, krémových i voskových produktů
  • štětinky se snadno udržují a čistí bez poškození

Jak aplikovat:
Pomocí kartáčku obočí pročešte a upravte. Zkoseným štětcem poté naneste oblíbený produkt na úpravu obočí, definujte tvar a vyplňte mezery pro hustý a přirozený vzhled.
Štětec doporučujeme pravidelně čistit pro zachování hygienické čistoty a jemnosti štětin.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco 2 in 1 Brow Perfector