Artdeco Majestic Beauty krémová tvářenka na rty a tváře

Artdeco Majestic Beauty krémová tvářenka na rty a tváře
Artdeco Majestic Beauty krémová tvářenka na rty a tváře
odstín 320.15 Creamy Rosy Madame 3 g

Kód: ART2826 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Artdeco Majestic Beauty

Popis:
Bránu do světa krásy a líčení  bez hranic a překážek vám otevírá Artdeco Majestic Beauty krémová tvářenka na rty a tváře.
Rtěnka a růž v jednom vás potěší svojí hedvábnou texturou. Neriskujete žádný lepivý pocit na pokožce. Rovnoměrnou pigmentovou úpravu vám zaručuje jemně mletý pigment.
Vaše zrůžovělé tváře budou čistá svěžest a lákat budete jemnými a hebkými rty.
Pocit pohodlí na vaší pokožce je již u Artdeco samozřejmostí. Krém rychle a snadno namícháte a přizpůsobíte si makeup podle svých požadavků. Díky složení Artdeco Majestic Beauty můžete upravit různé odstíny v závislosti na množství použitého přípravku.

Účinky:

  • multifukčnost
  • zaručuje pohodlné nošení
  • rychle a snadno se mísí
  • perfektní pigmentová úprava
  • mnohotvárné pokrytí
  • bez parabenů, silikonu
  • nelepí

Jak aplikovat:
Naneste prsty na rty a tváře nebo použijte štětec na podklad či rtěnku.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco Majestic Beauty