Annayake Purity Momentodličovací houbička

Annayake Purity Moment odličovací houbička
Annayake Purity Moment odličovací houbička

Kód: ANN0020 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Při nákupu nad 1200 Kč si můžete v košíku vybrat až z 12 skvělých produktů.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu Annayake Purity Moment

Popis:
Odličovací houbička Annayake Purity Moment pomáhá jemně odstraňovat z pleti make-up i každodenní nečistoty. Má vysoce absorpční a jemný povrch a zanechává pleť krásně čistou a svěží. Odličovací houbička Annayake Purity Moment po kontaktu s vodou změkne a odstraní z pleti veškeré nežádoucí nečistoty.
Houbička Annayake Purity Moment je ideální volbou pro použití se všemi odličovacími výrobky řady Annayake Purity Moment.

Účinky:

  • odstraňuje z pleti make-up i nečistoty
  • čistí pleť
  • zanechává pleť jemnou

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce Annayake

Annayake, vedoucí japonská značka módy, kosmetiky a v neposlední řadě také parfémů, sdílí se západním světem sofistikovaný japonský přístup k životu. Značka si získala po celém světě oblibu u těch nejnáročnějších zákazníků, kladoucích důraz na preciznost, delikátnost a originalitu.
Značka Annayake byla založena v roce 1988, ale její kořeny sahají mnohem dále. Přístup značky k vývoji všech produktů se totiž nese ve znamení respektu k tisícileté tradici japonské preciznosti. Současně Annayake vždy bere na zřetel proměny v životním stylu a očekávání svých zákazníků, a tak jsou její kosmetika, parfémy a další výrobky dokonalým spojením toho nejlepšího ze starodávné kultury s nejnovějšími trendy a postupy.
První parfém Annayake byl uveden na trh v roce 2000 a dnes portfolio značky zahrnuje již téměř dvě desítky unikátních a dokonale vyladěných vůní pro muže a ženy. Na vonných kompozicích vyznačujících se atraktivním setkávání Východu a Západu se podíleli renomovaní návrháři vůní, jako jsou Lucas Sieuzac, Emilie Bevierre Coppermann, Christophe Raynaud nebo Martine Pallix.
Annayake znamená zcela novou dimenzi vůní, založenou na zkušenostech z veleúspěšného působení ve světě kosmetiky a dotvářející koncept „celkové krásy“.

Recenze Annayake Purity Moment