André ZagozdaHair Algae Therapy hloubkově čisticí a regenerační maska ve formě šamponu

4×
André Zagozda Hair Algae Therapy hloubkově čisticí a regenerační maska ve formě šamponu
André Zagozda Hair Algae Therapy hloubkově čisticí a regenerační maska ve formě šamponu
250 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: AZG3854

Popis:
Maska v podobě šamponu hloubkově čistí a detoxikuje vlasovou pokožku, vlasy a obnovuje správné fungování kůže v případech ztráty vlasů, seboroické dermatitidy, výskytu lupů nebo příliš suché a citlivé pokožky hlavy. Složení přípravku Cataplasm je založené na celosvětově unikátním, přírodním a vysoce koncentrovaném roztoku laminárních řas SEA PLASMA® a vysokém obsahu sedimentů z mořských hlubin (více než 50 %), díky nimž je maska mimořádně bohatá na přírodní, snadno vstřebatelné oligoprvky, minerální soli, bílkoviny, aminokyseliny, polysacharidy a vitaminy (se všemi vitaminy skupiny B od B1 až po B12).

Bohatý obsah složek v dokonalé součinnosti zajišťuje důkladné čištění pokožky hlavy i vlasů, hloubkovou výživu, hydrataci, remineralizaci a intenzivní regeneraci. Unikátní extrakt SEA PLASMA® reguluje produkci mazu a výrazně stimuluje mikrooběh a okysličení pokožky hlavy, čímž zlepšuje výživu vlasových kořínků, posiluje je, a zabraňuje tak vypadávání vlasů a urychluje jejich růst. Díky svým zcela jedinečným vlastnostem a výsledkům při zlepšování zdraví pokožky hlavy a tím i kvality vlasů je maska Cataplasm vysoce doporučována pro všechny typy vlasové pokožky.

Účinky:

  • čistí
  • detoxikuje
  • vyživuje
  • hydratuje
  • regeneruje
  • reguluje kožný maz

Složení:

  • SEA PLASMA® (vysoce koncentrovaný extrakt z řasy Laminaria digitata) - intenzivně hydratuje, vyživuje a regeneruje, reguluje tvorbu mazu a stimuluje metabolismus, krevní oběh, mezibuněčnou výměnu a remineralizaci, je přírodním přenašečem, jehož prostřednictvím se všechny účinné látky dostávají do pokožky
  • maris limus (mořský sediment) - prokazatelně zlepšuje krevní oběh a zároveň působí jako přírodní exfoliant s detoxikačními účinky
  • hydrolyzované pšeničné proteiny - složka získaná přirozeným způsobem z pšeničných bílkovin, která hydratuje, zahušťuje a dodává objem prořídlým vlasům, dodává jim lesk, hydratuje poškozené vlasy a usnadňuje rozčesávání i úpravu účesu

Typ vlasů:
Díky svým jedinečným vlastnostem a výsledkům při zlepšování zdraví pokožky hlavy a tím i kvality vlasů je Cataplasm vysoce doporučována pro všechny typy vlasové pokožky.

Jak aplikovat:
Naneste masku na mokrou pokožku hlavy. Masku rozetřete na celý povrch hlavy (v případě potřeby můžete přidat trochu vody) a pak jemně vmasírujte po dobu asi 2-3 minut. Opláchněte. Přípravek Cataplasm velmi důkladně čistí vlasovou pokožku a vlasy, a proto je po opláchnutí nutné použít ještě kondicionér André Zagozda, a to zejména pokud máte delší vlasy. Kondicionér rozetřete po celých vlasech, pročešte a opláchněte.

V případě nadměrného vypadávání nebo řídnutí vlasů, mastné pokožky nebo mastných lupů - nanášejte masku 2-3x týdně. Pokud máte krátké vlasy, používejte přípravek každý den, dokud problém nezmizí.
V případě suché a podrážděné pokožky nebo suchých lupů - nanášejte masku 1-2x týdně. Až váš problém odezní, používejte masku 1x týdně. Ve zbývajících dnech myjte pokožku hlavy a vlasy vhodným dermo šamponem z laboratoře André Zagozda, abyste účinek přípravku Cataplasm prodloužili.
Preventivní použití - pro účinné zlepšení stavu vlasové pokožky a vlasů používejte masku 1x týdně.

Přípravek obsahuje éterické oleje, a neměl by se proto dostat do styku s očima. Pokud se vám přípravek dostane do očí, okamžitě je vypláchněte velkým množstvím vlažné vody.  

Vlastnosti

Typ vlasů
všechny typy vlasů
Účinek
výživa
Typ pokožky hlavy
citlivá pokožka hlavy, lupy, mastná pokožka hlavy, normální pokožka hlavy, svědivá pokožka hlavy
Problém s vlasy
mastné vlasy, vlasy s lupy, řídnoucí vlasy a vypadávaní vlasů

Francouzská dermokosmetika André Zagozda využívá pozitivních účinku mořské vody a mořských řas. Fyziologické a chemické složení mořské vody je totiž velmi podobné lidské plazmě. Dermokosmetika André Zagozda z těchto poznatků vychází a přináší vám tak již od roku 2006 opravdu účinné řešení, jak zlepšit stav vaší kůže, zpomalit proces stárnutí a obnovit krásu vašich vlasů.
Laboratoř André Zagozda byla založena v lednu 1990 ve městě Bayonne, což je kousek od jednoho z prvních světových center talasoterapie, což je léčba mořem. Tato oblast je známá pro své průkopnické činnosti v oblasti léčby s mořskou vodou.
Francouzské laboratoře André Zagozda se tak již skoro 30 let zabývají výzkumem mořských extraktů a jejich příznivého působení na lidskou pokožku i celé tělo. Důležitou složkou dermokosmetických přípravků André Zagozda je SEA PLASMA®, což je vysoce koncentrovaný extrakt z řasy Laminaria digitata. Tato řasa má výborné regenerační a hydratační účinky a stimuluje celou řadu procesů.
Složení přípravků André Zagozda je také bohaté na koncentrované esenciální oleje a aktivní výtažky z pozemského povrchu. Součinnost těchto složek násobí sílu a účinnost jednotlivých látek. V laboratořích André Zagozda vznikla nejen účinná dermokosmetika pro obličej, tělo a vlasy, ale také unikátní doplňky stravy, které přispívají k dobrému zdraví a pomáhají při hubnutí. Objevte sílu moře i vy a přispějte tak ke své kráse i zdraví!