André Zagozda Hair Algae Therapyhloubkově čisticí a regenerační maska ve formě šamponu

4×
André Zagozda Hair Algae Therapy hloubkově čisticí a regenerační maska ve formě šamponu
André Zagozda Hair Algae Therapy hloubkově čisticí a regenerační maska ve formě šamponu
250 ml

Kód: AZG3854 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu André Zagozda Hair Algae Therapy
Vlastnosti

Popis:
Maska v podobě šamponu hloubkově čistí a detoxikuje vlasovou pokožku, vlasy a obnovuje správné fungování kůže v případech ztráty vlasů, seboroické dermatitidy, výskytu lupů nebo příliš suché a citlivé pokožky hlavy. Složení přípravku Cataplasm je založené na celosvětově unikátním, přírodním a vysoce koncentrovaném roztoku laminárních řas SEA PLASMA® a vysokém obsahu sedimentů z mořských hlubin (více než 50 %), díky nimž je maska mimořádně bohatá na přírodní, snadno vstřebatelné oligoprvky, minerální soli, bílkoviny, aminokyseliny, polysacharidy a vitaminy (se všemi vitaminy skupiny B od B1 až po B12).

Bohatý obsah složek v dokonalé součinnosti zajišťuje důkladné čištění pokožky hlavy i vlasů, hloubkovou výživu, hydrataci, remineralizaci a intenzivní regeneraci. Unikátní extrakt SEA PLASMA® reguluje produkci mazu a výrazně stimuluje mikrooběh a okysličení pokožky hlavy, čímž zlepšuje výživu vlasových kořínků, posiluje je, a zabraňuje tak vypadávání vlasů a urychluje jejich růst. Díky svým zcela jedinečným vlastnostem a výsledkům při zlepšování zdraví pokožky hlavy a tím i kvality vlasů je maska Cataplasm vysoce doporučována pro všechny typy vlasové pokožky.

Účinky:

  • čistí
  • detoxikuje
  • vyživuje
  • hydratuje
  • regeneruje
  • reguluje kožný maz

Složení:

  • SEA PLASMA® (vysoce koncentrovaný extrakt z řasy Laminaria digitata) - intenzivně hydratuje, vyživuje a regeneruje, reguluje tvorbu mazu a stimuluje metabolismus, krevní oběh, mezibuněčnou výměnu a remineralizaci, je přírodním přenašečem, jehož prostřednictvím se všechny účinné látky dostávají do pokožky
  • maris limus (mořský sediment) - prokazatelně zlepšuje krevní oběh a zároveň působí jako přírodní exfoliant s detoxikačními účinky
  • hydrolyzované pšeničné proteiny - složka získaná přirozeným způsobem z pšeničných bílkovin, která hydratuje, zahušťuje a dodává objem prořídlým vlasům, dodává jim lesk, hydratuje poškozené vlasy a usnadňuje rozčesávání i úpravu účesu

Typ vlasů:
Díky svým jedinečným vlastnostem a výsledkům při zlepšování zdraví pokožky hlavy a tím i kvality vlasů je Cataplasm vysoce doporučována pro všechny typy vlasové pokožky.

Jak aplikovat:
Naneste masku na mokrou pokožku hlavy. Masku rozetřete na celý povrch hlavy (v případě potřeby můžete přidat trochu vody) a pak jemně vmasírujte po dobu asi 2-3 minut. Opláchněte. Přípravek Cataplasm velmi důkladně čistí vlasovou pokožku a vlasy, a proto je po opláchnutí nutné použít ještě kondicionér André Zagozda, a to zejména pokud máte delší vlasy. Kondicionér rozetřete po celých vlasech, pročešte a opláchněte.

V případě nadměrného vypadávání nebo řídnutí vlasů, mastné pokožky nebo mastných lupů - nanášejte masku 2-3x týdně. Pokud máte krátké vlasy, používejte přípravek každý den, dokud problém nezmizí.
V případě suché a podrážděné pokožky nebo suchých lupů - nanášejte masku 1-2x týdně. Až váš problém odezní, používejte masku 1x týdně. Ve zbývajících dnech myjte pokožku hlavy a vlasy vhodným dermo šamponem z laboratoře André Zagozda, abyste účinek přípravku Cataplasm prodloužili.
Preventivní použití - pro účinné zlepšení stavu vlasové pokožky a vlasů používejte masku 1x týdně.

Přípravek obsahuje éterické oleje, a neměl by se proto dostat do styku s očima. Pokud se vám přípravek dostane do očí, okamžitě je vypláchněte velkým množstvím vlažné vody.  

Vlastnosti

Typ vlasů
mastné vlasy, vlasy s lupy, řídnoucí vlasy a vypadávaní vlasů
Účinek
výživa
Typ pokožky hlavy
citlivá pokožka hlavy, lupy, mastná pokožka hlavy, normální pokožka hlavy, svědivá pokožka hlavy

Napsali jsme o André Zagozda Hair Algae Therapy
Články

O značce André Zagozda

Francouzská dermokosmetika André Zagozda využívá pozitivních účinku mořské vody a mořských řas. Fyziologické a chemické složení mořské vody je totiž velmi podobné lidské plazmě. Dermokosmetika André Zagozda z těchto poznatků vychází a přináší vám tak již od roku 2006 opravdu účinné řešení, jak zlepšit stav vaší kůže, zpomalit proces stárnutí a obnovit krásu vašich vlasů.
Laboratoř André Zagozda byla založena v lednu 1990 ve městě Bayonne, což je kousek od jednoho z prvních světových center talasoterapie, což je léčba mořem. Tato oblast je známá pro své průkopnické činnosti v oblasti léčby s mořskou vodou.
Francouzské laboratoře André Zagozda se tak již skoro 30 let zabývají výzkumem mořských extraktů a jejich příznivého působení na lidskou pokožku i celé tělo. Důležitou složkou dermokosmetických přípravků André Zagozda je SEA PLASMA®, což je vysoce koncentrovaný extrakt z řasy Laminaria digitata. Tato řasa má výborné regenerační a hydratační účinky a stimuluje celou řadu procesů.
Složení přípravků André Zagozda je také bohaté na koncentrované esenciální oleje a aktivní výtažky z pozemského povrchu. Součinnost těchto složek násobí sílu a účinnost jednotlivých látek. V laboratořích André Zagozda vznikla nejen účinná dermokosmetika pro obličej, tělo a vlasy, ale také unikátní doplňky stravy, které přispívají k dobrému zdraví a pomáhají při hubnutí. Objevte sílu moře i vy a přispějte tak ke své kráse i zdraví!

Recenze André Zagozda Hair Algae Therapy