Aedes De Venustas Copal Azurparfémovaná voda unisex

Aedes De Venustas Copal Azur parfémovaná voda unisex
Aedes De Venustas Copal Azur parfémovaná voda unisex
100 ml

Kód: AEV0002 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Nakupte nad 1 200 Kč a vyberte si svůj perfektní dárek v košíku. Akce platí do vyprodání zásob.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis parfému Aedes De Venustas Copal Azur
Složení

Unisex parfémovaná voda Aedes De Venustas Copal Azur vás obklopí intenzivní vůní kadidla, jehož tajuplné aroma evokuje atmosféru posvátných míst mayské riviéry.

  • orientální vůně
  • pro smyslné muže a ženy
  • vhodná pro večerní nošení a slavnostní příležitosti

Složení vůně
Parfémovaná voda obsahuje tři různé kadidlové pryskyřice, které dohromady utvářejí hypnotický charakter vonné kompozice. Krajinu okolo Karibského moře evokuje chladný vánek ozónových a slaných tónů společně s tropickými esencemi pačuli, kardamomem a myrhou. Čistotu nedotčených pláží symbolizují sladké fazole tonka, které doplňuje ambrový akord.

Příběh vůně
Vůně Copal Azur je inspirovaná kopálem, vzácným mayským kadidlem, jehož tajuplný oblak, vznášející se nad úpatím starého mayského města Tulum, zaujal návrháře Karla Bradla během jeho cestování po poloostrově Yucatán.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
kadidlo, ozón, sůl
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
kardamom, kadidlo, pačuli
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, tonka fazole, kadidlo, myrha
Druh vůně
orientální

O značce Aedes De Venustas

Americká značka Aedes De Venustas vznikla v roce 1995 s cílem vyplnit mezeru v parfumerii. Malý newyorský butik tak začal nabízet zákazníkům neobvyklé vůně z různých koutů světa a postupně se stal mekkou různorodých niche parfémů od těch nejluxusnějších značek.
V roce 2012 se majitelé butiku, Karl Bradl a Robert Gerstner, rozhodli svoji vášeň pro vůně pozvednout ještě na vyšší úroveň a pustili se do navrhování svých vlastních niche parfémů. Aedes De Venustas se tak stal plnohodnotným parfumérským domem, který vám přináší nebývale propracované, strhující a zároveň podmanivé vůně.
Značka Aedes De Venustas používá ty nejnovější inovace v oblasti vůní. Výsledkem jsou fascinující parfémy s nádechem barokní inspirace, které odrážejí výjimečně vysoké luxusní hodnoty.

Recenze Aedes De Venustas Copal Azur