Acqua dell' Elba Classica Womenparfémovaná voda pro ženy

3×
Acqua dell' Elba Classica Women parfémovaná voda pro ženy
Acqua dell' Elba Classica Women parfémovaná voda pro ženy
100 ml
2 390

Kód: ACE0024 | Skladem

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Acqua dell' Elba Classica Women
Složení

Pocit letního vánku ve vlasech, slunečních paprsků na kůži a zvuk rozverných mořských vln. Parfémovaná voda pro ženy Acqua dell’ Elba Classica Women navozuje příjemnou slunnou atmosféru Středomoří, kdy vše má svůj čas a vy se můžete soustředit jen sama na sebe.

  • osvěžující květinová vůně s vodními prvky
  • ideální vůně pro ženy, které milují život
  • okouzlující esence plná šarmu a energie

Složení vůně
Velmi vzdušná a autentická vonná kompozice je složena z ingrediencí, které jsou k nalezení na ostrově Elba. Vše začíná příjemným osvěžením smyslů díky převážně citrusovým esencím. Následně vás okouzlí snové prolnutí opojného labdana s gardénií, které jemně doplňuje aromatická myrta a smyslný jasmín. Hloubku vůni dodávají tóny dřeva, které moře právě vyplavilo na břeh. 

Příběh vůně
Inspirací pro dámskou vůni Acqua dell’ Elba Classica Women je tajuplný ostrov kdesi ve Středomoří. Aroma květin a moře zde povzbuzuje naše smysly a vnímání času i sebe samotné. Nechte se přenést na rozpálenou pláž, kde vás svlaží moře.

Složení

Složení
dřevité tóny, gardénie, jasmín, pomeranč, květ pomerančovníku, labdanum, myrta
Druh vůně
květinová, vodní

O značce Acqua dell' Elba

Parfémy Acqua dell' Elba jsou inspirovány kouzlem Středomoří. Každý parfém obsahuje ingredience, které jsou k nalezení přímo na ostrově Elba. Jedná se o autentické, vzdušné, okouzlující a svěží vůně, které vás v mžiku přenesou na břeh tajuplného ostrova. Jeho atmosféru a především aroma tamější přírody si dokonce prý zamilovala Paolina Bonaparte, sestra Napoleona.

Paolina již tehdy dostala nápad na výrobu jedinečných parfémů, které by dokázaly směle konkurovat tradičním francouzským parfémům. Na tuto myšlenku se značka Acqua dell' Elba rozhodla navázat. Díky tomu si mohou zákazníci po celém světě naplno užívat neobyčejné vůě Acqua dell' Elba, které jsou navrženy s vášní k ostrovu Elba.

Produkty Acqua dell' Elba jsou vytvářeny v malé laboratoři v Marciana Marin. Parfémy Acqua dell' Elba evokují vzpomínky na příjemnou dovolenou v harmonii s přírodou a mořem. Vůně Acqua dell' Elba jsou určené pro ty, kteří mají rádi jednoduchost, transparentnost, čistotu a průzračnost.

Recenze Acqua dell' Elba Classica Women3