Acqua dell' Elba Classica Women dárková sada IV.

Acqua dell' Elba Classica Women dárková sada IV.
Acqua dell' Elba Classica Women dárková sada IV.
dárková sada IV.

Kód: ACE00393 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Acqua dell' Elba Classica Women
Složení

Udělejte si radost zvýhodněnou sadou své oblíbené vůně. Dámský parfémový set Acqua dell' Elba Classica Women vám potěší hned dvojnásob – krásným balením a dárkem navíc.

Vlastnosti:

  • miniatura vůně je ideální do kabelky
  • svěží vůně, ideální do teplého počasí
  • vůně vhodná pro každodenní nošení
  • tip na dárek, který zaručeně potěší

Sada obsahuje:

  • parfémovaná voda 100 ml
  • parfémovaná voda 15 ml

Složení

Složení
dřevité tóny, jasmín, myrta, gardénie, labdanum, pomeranč, okvětní plátky pomerančového květu
Druh vůně
květinová, vodní
Typ sady
dárková sada

O značce Acqua dell' Elba

Parfémy Acqua dell' Elba jsou inspirovány kouzlem Středomoří. Každý parfém obsahuje ingredience, které jsou k nalezení přímo na ostrově Elba. Jedná se o autentické, vzdušné, okouzlující a svěží vůně, které vás v mžiku přenesou na břeh tajuplného ostrova. Jeho atmosféru a především aroma tamější přírody si dokonce prý zamilovala Paolina Bonaparte, sestra Napoleona.

Paolina již tehdy dostala nápad na výrobu jedinečných parfémů, které by dokázaly směle konkurovat tradičním francouzským parfémům. Na tuto myšlenku se značka Acqua dell' Elba rozhodla navázat. Díky tomu si mohou zákazníci po celém světě naplno užívat neobyčejné vůě Acqua dell' Elba, které jsou navrženy s vášní k ostrovu Elba.

Produkty Acqua dell' Elba jsou vytvářeny v malé laboratoři v Marciana Marin. Parfémy Acqua dell' Elba evokují vzpomínky na příjemnou dovolenou v harmonii s přírodou a mořem. Vůně Acqua dell' Elba jsou určené pro ty, kteří mají rádi jednoduchost, transparentnost, čistotu a průzračnost.

Recenze Acqua dell' Elba Classica Women