530 514 014 po–pá 8–22 hod., so–ne 10–22 hod.

Zendium Junior 7+

zubní pasta pro děti

Zendium Junior 7+ zubní pasta pro děti
Zendium Junior 7+ zubní pasta pro děti
Zendium Junior 7+ zubní pasta pro děti
50 ml
48

Kód: ZND01355 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Zendium Junior 7+
50 ml | 48

Popis kosmetiky Zendium Junior 7+

Zubní pasta Zendium Junior 7+ dokonale čistí dětské zuby a udržuje je bílé a zdravé.

Vlastnosti:

  • zaručuje šetrnost k zubní sklovině
  • zabraňuje vzniku zubních kazů
  • účinně zuby chrání

Jak používat:
Je vhodné používat pastu alespoň 2× denně, ráno a večer nebo i po každém jídle.

O značce Zendium

Skandinávská značka Zendium, kterou v roce 1969 založil mikrobiolog Dr. Henk Hoogendoorn, se specializuje na výrobu a prodej pomůcek dentální hygieny. Během své dosavadní existence dosáhla spousty úspěchů.
Značku Zendium proslavily především inovativní zubní pasty pro dospělé i děti. Ty mimo jiné obsahují proteiny a enzymy, jejichž úkolem je chránit ústní dutinu před nebezpečnými bakteriemi. Díky tomuto unikátnímu složení pasty Zendium dokážou efektivně předcházet vzniku zubního kazu i různých problémů s dásněmi. A aby toho nebylo málo, nemají žádný negativní vliv na vnímání chuti a některé z nich skvěle osvěžují dech.
V bohaté nabídce značky Zendium dále naleznete zubní kartáčky, které se vyznačují jednoduchým, avšak vysoce funkčním designem. Samostatnou zmínku si zaslouží také prvotřídní ústní vody.
Produkty Zendium jsou účinné, šetrné a v neposlední řadě finančně dostupné. O jejich výjimečných kvalitách svědčí nejen výsledky klinických studií, ale také fakt, že je doporučuje celá řada stomatologů. Značka Zendium jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí mít krásný a zdravý chrup, neradi tráví čas na zubařském křesle a shánějí hodně muziky za málo peněz.