WalmarkMagnesium+B6 doplněk stravy pro podporu výkonu při fyzické a psychické zátěži

Walmark Magnesium+B6 doplněk stravy pro podporu výkonu při fyzické a psychické zátěži
Walmark Magnesium+B6 doplněk stravy pro podporu výkonu při fyzické a psychické zátěži
90 ks

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: WMK00077

Magnesium+B6 je doplněk stravy s obsahem vysoce vstřebatelné formy hořčíku a vitamínu B6. Hořčík se v tomto přípravku nachází v organické, vysoce vstřebatelné formě s vysokou biologickou dostupností. Přidaný vitamín B6 zlepšuje absorpci hořčíku.

Vhodný při zvýšené mentální a fyzické zátěži. 

Složení:

  • laktát hořečnatý, zvlhčující látka (sorbitol), látky protispékavé (celulosa, kyselina stearová, oxid křemičitý, talek, stearát hořečnatý), stabilizátor (hydroxypropyl methylcelulosa), hrachový škrob, polyfruktóza, triglyceridy, pyridoxin hydrochlorid

Výrobce/Dovozce

  • WALMARK, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec

Země původu:

  • Česká republika

Doporučená denní dávka:

  • 1-2 želatinové tablety denně

Upozornění:

  • Není určeno pro děti do 3 let.
  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
  • Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré stravy.
  • Výrobek skladujte mimo dosah malých dětí. 

Vlastnosti

Dle účelu
Paměť a duševní zdraví, Výkonnost, Energie a vitalita, Obranyschopnost a imunita
Forma
Tablety
Cesta podání
K vnitřnímu užití
Režim výdeje
Doplněk stravy

Podpořte své zdraví i krásu s doplňky stravy Walmark! Produkty Walmark jsou navrženy tak, aby vašemu tělu dodaly každý den důležité minerály a vitamíny, které potřebuje. Díky vyváženému poměru všech účinných látek, se tak můžete spolehnout na to, že se příznivé účinky doplňků Walmark objeví již po krátké době pravidelného užívání. V sortimentu značky Walmark naleznete doplňky stravy podporující krásu a zdraví vlasů, nehtů nebo přípravky pro podporu imunity. Nechybí ani vysoce kvalitní přípravky pro péči o zuby.
V oblasti zdravotní péče je Walmark nejrychleji rostoucí firma ve střední Evropě. Díky tomu, že se tato firma neustále zabývá vývojem a inovacemi svých produktů, máte možnost dopřát vašemu tělu skutečně kvalitní a pokrokové doplňky stravy. Celý průběh výroby produktů Walmark se řídí přísnými pravidly, které jsou definovány Státním ústavem pro kontrolu léčiv. Za dobu svého působení získala firma Walmark celou řadu ocenění.